03 خرداد 1398/ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59588
1397,دوشنبه 21 خرداد10:32
اشتراک گذاری در:
عکس روز

حضور رزمندگان نُجَباء در راهپیمایی روز قدس


رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء ضمن حضور با لباس نظامی در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، پرچم‌های این جنبش را در جای جای تظاهرات به اهتزاز درآورده و پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

حضور رزمندگان نُجَباء در راهپیمایی روز قدس

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء روز گذشته جمعه 18 خردادماه با آرایشی نظامی در راهپیمایی روز قدس تهران شرکت کردند.

رزمندگان ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم این جنبش در سراسر راهپیمایی بر بزرگداشت این روز مقدس تاکید و با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

پخش پوسترهای ویژه روز قدس بین شرکت‌‌کنندگان راهپیمایی با محورهای "فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی اسرائیل تا سال 2040 میلادی"، "هشتگ اسرائیل ستزول"، "سخن دبیرکل نُجَباء مبنی بر آمادگی کامل این جنبش برای دفاع از قدس شریف" و "سخنی دیگر از رهبر معظم انقلاب درمورد نابودی حیفا و تل‌آویو" ازجمله اقدامات انجام شده طی این حرکت بود.

همچنین رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء پرچمی 100 متری تحت عنوان "اسرائیل ستزول" که رنگ و محتوای آن یادآور تاسیس "تیپ آزادسازی جولان" از سوی همین جنبش بود را با همکاری پرشور مردم انقلابی و استکبارستیز تا محل اقامه نماز جمعه تهران حمل کردند.

رزمندگان در پایان، پرچم‌های ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی را پس از لگدمال کردن، به آتش کشیدند تا بیش از پیش بر عزم راسخ و پایبندی خود به آرمان‌های قدس شریف و آزادی زودهنگام آن تاکید کنند.

به نقل از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران
رژیم صهیونیستی     رزمندگان مقاومت     راهپیمایی     روز قدس                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.