04 مهر 1397/ ۱۶ محرم ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59648
1397,جمعه 25 خرداد11:57
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برترین های مسابقات جانبازان خراسان شمالی


برترین های مسابقات جانبازان خراسان شمالی معرفی شدند

بجنورد- ایرنا- سومین دوره مسابقات جانبازان و معلولان خراسان شمالی که به صورت چرخشی در سطح شهرستان های شرکت کننده برگزار شد برترین هایش در فاروج معرفی شدند.

رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان شمالی در حاشیه برگزاری پایانی سومین دوره مسابقات ورزشی جانبازان و معلولان خراسان شمالی گفت: این رقابت ها با حضور ورزشکارانی از پنج شهرستان استان از 10 خردادماه در شهرستان اسفراین آغاز شد.
برات ایمنی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: 200 ورزشکار از شهرستان های بجنورد، اسفراین، شیروان، فاروج و گرمه در رشته های فوتبال روی میز، والیبال نشسته، ویلچررانی، تیراندازی با کمان، دارت، قوی ترین جانبازان و معلولان، شطرنج، پرتاب حلقه، مچ اندازی، پرتاب پنالتی و بسکتبال با هم رقابت کردند.
وی گفت: میزبانی اختتامیه این جشنواره با فاروج بود و رقابت های پایانی تیراندازی با کمان، والیبال نشسته و دارت در این شهرستان انجام شد.
ایمنی اظهار داشت: این رقابت ها در دو بخش زنان و مردان به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فاروج نیز گفت: ورزش معلولان و جانبازان شهرستان سال ها در رکود به سر می برد.
مریم وافری افزود: فعالیت در این حوزه با حضور پنج معلول و جانباز از سال گذشته آغاز شد که امروز این تعداد به 30 نفر رسیده اند.
وی یادآورشد: محدودیت های تردد، انزوا، بی انگیزه بودن معلولان شهرستان از عوامل موثر حضور کمرنگ شان در اجتماع بود که با شروع چند معلول و جانباز انگیزه برای سایران هم ایجاد و این روند سیر صعودی دارد.

*** نتایج این رقابت ها را به شرح زیر است:

*فوتبال روی میز
مهدی یکتا از فاروج، محسن صدقی بجنورد، رشید رئوفی بجنورد
* در فوتبال روی میز بانوان
راضیه گریوانی بجنورد، مونا مسعودی فاروج، خدیجه ایزانلو بجنورد
* در رشته قوی ترین معلول آقا
یزدان رمضان زاده شیروان، فریدون اوغازیان شیروان، حسن درویش زاده گرمه
* در رشته قوی ترین معلول خانم
سکینه همتی فاروج،راضیه گریوانی بجنورد،مرضیه ایزدی شیروان
* در رشته فوتسال
تیم بجنورد الف اول، بجنورد ب، دوم و تیم گرمه سوم
* در رشته مچ اندازی خانم ها
سکینه همتی فاروج،
* در مچ اندازی اقایان
حافظ یزدانی بجنورد، اول
* در رشته پرتاب پنالتی بسکتبال
اعظم کاوانلویی بجنورد، راضیه گریوانی بجنورد، منا مسعودی فاروج
* در رشته والییال نشسته
تیم بحنورد اول، تیم شیروان دوم و تیم اسفراین
* در رشته دارت در بخش بانوان
فاطمه کریمی فاروج، آزاده خادمی گرمه، خدیجه ایزانلو بجنورد
* در رشته دارت در بخش آقایان
حمیدرضا طیبی مقدم از فاروج، ضیا الدین یزدانی از بجنورد، هادی امانی از بجنورد
* در رشته تنیس روی میز ایستاده
یزدان رمضان زاده، حسن درویش زاده،
* در رشته تنیس روی میز نشسته
مهدی رزم دیده شیروان، محمد شریعتمداری شیروان، آسیه لنگری بجنورد
نتایج رشته تیر و کمان با توجه به طولانی شدن رقابت های پایانی هنوز اعلام نشده است.
هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین سال‌هاست که فعالیت خود را آغاز کرده اما در سه سال گذشته فعالیت خود را جدی‌تر از سر گرفته و هم‌اینک 11 رشته فعال دارد.




مسابقات     خراسان شمالی     برندگان     فاش نیوز                            




نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.