27 اسفند 1397/ ۱۲ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59779
1397,دوشنبه 04 تير13:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز
شهید فاطمیون:

سر می‌دهیم اما سنگر نمی‌دهیم


شهید «احمد حسین بخشی» یکی از شهدای فاطمیون است که در مرداد ماه سال 94 به‌شهادت رسید، تخصصش فرماندهی توپخانه و توپچی تانک تی72 و تی90 و توپچی توپخانه بود. دوره درس مختصات و نقشه و مخابرات و بیسیم را هم طی کرده بود. او که بیشتر این دوره‌ها را در افغانستان گذرانده بود، مدت کمی هم در قندهار افغانستان به‌عنوان تک‌تیرانداز فعالیت داشت.

شهید فاطمیون: سر می‌دهیم اما سنگر نمی‌دهیم

شهید بخشی یکی از رزمندگان گردان زرهی لشکر فاطمیون بود که با اصابت موشک کورنت توسط تروریست‌های تکفیری در شهر تدمر در سوریه به‌شهادت رسید. پیکر مطهر این شهید 32ساله حدود 40 روز بعد به محل سکونتش در شهر کاشان منتقل شد و در آرامگاه دارالسلام به خاک سپرده شد. شهید بخشی وقتی به‌شهادت رسید، یک دختر 2ساله به‌نام سمیرا و یک پسر داشت که هنوز به دنیا نیامده بود. سمیرای شهید بخشی الآن چهارساله و برادرش محمدحسین یک‌ساله است.

او در یکی از صفحات شخصی‌اش یادداشت‌هایی را از خود به‌یادگار گذاشته است. یکی از این دست‌نوشته‌ها در ادامه قابل مشاهده است:

ما غیرت و شهامت را از مولایمان حیدر کرار و سرور آزادگان حسین‌بن علی(ع) آموخته‌ایم. ای وهابیون و تکفیری‌ها، بدانید ما هرگز پشت به دشمن نمی‌کنیم. ما شیعیان علی(ع) به‌فرموده مولایمان هرگز پشت به دشمن نخواهیم کرد.

سر می‌دهیم و سنگر نمی‌دهیم. به‌نظر من کسی که عشق حسین(ع) در قلبش رسوخ کند هرگز از مرگ هراسی نخواهد داشت، بلکه مرگ باعزت بزرگترین آرمان و هدف ماست. مرگ باعزت هزاران بار از زندگی ننگین برتر است.

ای دشمنان! بدانید خون خروشان حسین‌بن علی(ع) در رگ‌های ما جوشان است و آگاه باشید که هرگاه خون شیعه علی(ع) به‌جوش آید، دیگر تمام دنیا هم جلودارش نخواهد بود و هر غیرممکنی را ممکن خواهد کرد.

انتهای پیام/*


منبع : تسنیم


شهید     احمد حسین بخشی     شهدای فاطمیون     توپخانه                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.