01 اسفند 1397/ ۱۵ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59804
1397,چهارشنبه 06 تير11:28
اشتراک گذاری در:
عکس روز

حق جلسه بدون فایده می گیرند!


جانباز 15درصد ارتشی - آقای مهدی ایزدی معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
  عزیزان خودشان بهتر میدانند که آقای ایزدی در بنیاد شهید و دارو دسته اش مثل سال های گذشته وعده سرخرمن می دهند. با این حال هر از چند گاهی جلسه ای با آنها تشکیل می دهید که فقط آنان اعلام موجودیت کنند و عملکرد دروغین خودشان را اطلاع رسانی کنند و خدای را شکر تاکنون هیچ گونه دستاوردی و خروجی نداشته است. فقط حق جلسه برای خودشان تعریف کنند.

 چون اگر واقعا" می خواستند کاری بکنند، اینهمه سال وقت کشی نمی کردند. به قول همه همسنگران عزیزم برادارن بسیجی و ارتشی بعداز گذشت 35 سال از جنگ و سن بالای 55 سال مگر چند سال از عمر ما باقی مانده است که همش وعده و وعید آقایان را بشنویم؟

 به عنوان نمونه در راستای اجرای مصوبات برنامه ششم توسعه کشور و اجرایی شدن قوانین ایثارگری، شش طرح در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه 97 با امضای نمایندگان ایثارگر به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد. براساس یکی از این طرح ها، رزمندگانی که دارای ۶ ماه سابقه حضور در جبهه ها هستند، حضور در جبهه به عنوان یک مقطع تحصیلی محاسبه و این ترفیع علاوه بر حقوق اجتماعی و سیاسی فرد، حتی در حقوق مادی وی اعمال خواهد شد.

  طبق تبصره این بند، بنیاد شهید و امور ایثارگران موظف است رزمندگان 8 سال دفاع مقدس که صورت سانحه بالینی همزمان مجروحیت را ندارند اما مجروحیت آنها توسط کمیسیون پزشکی نهاد اعزام کننده (نیروهای مسلح) احراز می‌گردد را، به‌عنوان جانباز تلقی نماید و حداقل 5 درصد جانبازی به آنها تعلق می‌گیرد.

 اجرای این تبصره مانع از احراز جانبازی بیش از درصد مذکور توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی‌باشد. این یک نمونه از عملکرد بنیاد شهید می باشد که تاکنون عمل نکرده است. حالا آقای ایزدی جلسه ای می گذارد و می گوید برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون توجه به بودجه، برخی از قوانین را تصویب می کنند و این به بنیاد شهید صدمه وارد می کند.

 اگر نمایندگان مجلس می خواهند افزایش خدمات در بنیاد شهید را داشته باشند، باید بار مالی آن را نیز پیش بینی نمایند. چرا نمایندگان فراکسیون ایثارگران سکوت می کنند؟ جناب آقای دکتر نوروزی رئیس محترم فراکسیون ایثارگران! مگر آقای ایزدی قوانین برنامه توسعه ششم را مطالعه نکرده است؟ آقای ایزدی! تاکی با سرنوشت این رزمندگان که سالیان سال حقشان خورده شده است و از نقاط کشور می آیند بازی شود و جهت پیگیری واقعا جواب آن دنیا را چطوری خواهید داد؟!


کد خبرنگار : 20


نمایندگان مجلس     احراز     ایثارگران     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
4
شیری
1397/04/06 - 12:22
ایا رییس جمهور محترم نمی خواهند تغییر در پست های که خود را مدیون انها و فامیل گرامیشان در امر انتخابات دارند بدهند بلاخره داستان باجناق ها در دولت کی تمام می شود تا کی خانواده شهدا و جانبازان باید ضررهای مادی و معنوی مسولیی فشل بنیاد را تحمل کنند

Reply
no
0
yes
13
هموطن
1397/04/06 - 13:45
با سلام
بسیارند رزمندگان مجروحی که با پیگیری های فراوان و با جسم و جان خسته با گذر از هفت خان قوانین و کمیسیون ها، درنهایت توانسته اند درصد جانبازی از یگان اعزامی بگیرند .
طبق قانون برنامه ششم ، بنیاد باید حداقل 5% جانبازی این عزیزان را بدون هرگونه ایرادگرفتن های بی مورد اجرا کند تا حداقل بتوانند یک دفترچه درمان برای التیام زخم هایشان در این کهولت سن بگیرند.
و نگذارند جانبازان وطن در پیچ و خم ادارات بنیاد ، با این جسم و جان خسته، بیش از این در انتظار اجرای قانون بمانند .
مسئولین محترم :
باورکنید اجرای قانون و پیگیری برای ان، نه تنها باعث کاهش مشکلات درمان و معیشت ایثارگران خواهد شد ، بلکه عاقبت کار خودتان هم بهتر می شود

Reply
no
0
yes
26
میر
1397/04/06 - 15:14
با سلام برادر من وقتی تقوی نباشد اعتقادی هم به آخرت وجود ندارد تا وقتی در کشور رعایت قانون مال ضعفا باشد ودولتمردانی که از قانون تمرد می کنند نه مجازات می شوند نه انفصال از خدمت وضع همین است.نمونه اش همین اجرا نکردن برنامه ششم توسعه قسمت ایثارگران آن توسط دولت است که نبود بودجه را بهانه می کنند. رزمندگانی که جوانی خود را در دفاع از این آب و خاک سپری کرده اند چه هیزم تری به شما افروخته اند که این چنین به آن ها ظلم می کنید.آیا برای نجومی بگیران وزالو صفتان ضد انقلاب هم دولت می گوید بودجه نیست؟الا لعنة الله علي القوم الظالمين.

Reply
no
0
yes
0
1397/04/07 - 23:03
من که کنکورمو دادم ایشالله که جواب کوتاهی تونو بگیرید برید به درک

Reply
no
0
yes
4
1397/04/12 - 13:57
قانون حداقل حقوق جانبازان معسر و مضطر را چه کسی باید پیگیری کند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.