29 بهمن 1397/ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59846
1397,یکشنبه 10 تير10:33
اشتراک گذاری در:
عکس روز
به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی

مراسم «بزم رزم» در شهر اهواز برگزار شد


مراسم شب شعر و موسیقی «بزم رزم» همزمان با آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی، در شهر اهواز برگزار شد.

مراسم «بزم رزم» در شهر اهواز برگزار شد

فاش نیوز -  مراسم شب شعر و موسیقی «بزم رزم» همزمان با آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی، در شهر اهواز برگزار شد.

همزمان با آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی، شب شعر و موسیقی «بزم رزم» روز جمعه 8 تیرماه در شهر اهواز برگزار شد. در این مراسم ابتدا دختر شهید مدافع حرم «نادر حمید» به قرائت آیاتی چند از آیات نورانی قرآن کریم پرداخت. مجری برنامه آقای علی ذکریایی مشهور بود. او در میان ازدحام جمعیت و گرمای سالن خیلی خوب برنامه را هدایت کرد. شاعران و خوانندگان صاحب نامی با هنرمندی تمام به اجرای برنامه هایشان پرداختند و محتوای اشعار هر کدامشان به زیبایی عمق دروغ بودن حقوق بشر آمریکایی را تبین می کرد.

اما اجرای حاج «صادق آهنگران» چیز دیگری بود؛ شور عجیبی را در دل ها ایجاد کرد. شعری که او خواند مجموعه ای از اشعار حماسی دوران دفاع مقدس بود. حاج صادق با جذبه کلامش باعث شد حضارِ در این محفل با هیجان وصف ناپذیری قسمت هایی از آن اشعار را با او همراهی کنند.

در حین اجرای برنامه ها برق رفت و گرمای سالن دو چندان شده بود. ولی باز هم نظم برنامه پابرجا بود. عده ای چراغ قوه موبایل های خود را روشن کردند؛ اما الحمدلله با به کار افتادن برق اضطراری مشکل چنان رفع شد که نوای دلنشین و ماندگار حاج صادق در طنین بلندگوهای داخل سالن دل و جان ها را جلایی خاص ببخشد.

در آخر برنامه آقای ذکریایی ، خودش برایمان دعای فرج را خواند . عصر جمعه بود و دلها بی قرار آمدن منجی عالم بشریت. حضور عده ای از خانواده شهدا زینت بخش مراسم شده بود. آنها مصداق روشن و صریحی از جفاکاری های آمریکا و متحدانش هستند که حقوق بشر، جز حربه ای برای تجاوزکاریشان نیست. آقای ذکریایی با سوز عجیبی دعا را خواند. بر هیچ کس پوشیده نیست صاحب و مولای ما که بیاید دیگر اثری از بساط حقوق بشر دروغین سران استکبار نمی ماند. اللهم عجل لولیک الفرج


کد خبرنگار : 17


حقوق بشر     بزم رزم     اهواز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.