01 اسفند 1397/ ۱۵ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59902
1397,چهارشنبه 13 تير12:03
اشتراک گذاری در:
عکس روز

حداقلِ یک زندگی معمولی!


ع ق - ای کاش دولت و مجلس قبل ازتصویب هرقانونی جهت رفاه قشر ایثارگران اول منابع و احتمال اجرای شدن قانون را بررسی می کردند و بعد مجلس قانون راتصویب می کرد و به دولت ابلاغ می کرد! با گذشت 30 سال از اتمام جنگ، قوانینی تصویب و ابلاع می شود که اکثریت بچه های جنگ، اعم از جانبازان و آزادگان هیچ سودی ازاین گونه قوانین نخواهند برد.

 برای مثال فوق العاده ایثار شامل این قشرنمی شود، چون اکثریت بازنشسته، فوت و یا شهید شده اند. قانون بازگشت به کارمجدد، فقط شامل عده ای قلیل می شود. سازمان و دوایر دولتی به بهانه خصوصی شدن یا به علت داشتن  نیروی مازاد، تن به اجرای این قانون نمی دهند!  قانون اشتغال فرزندجانباز  به جای پدر را هیچ سازمانی عمل نمی کند. بانک ها هیچ کدام از قوانین را قبول ندارند. به هرحال جهت تصویب هرقانونی وقت و هزینه مصرف می شود ولی نتیجه ندارد!

غیور مردان و متعهدانی که دسترسی به رهبری معظم و مقامات درجه اول نظام را دارند، اطلاع رسانی بکنند که بیش از 70درصد قوانین قشر ایثارگران اصلا اجرا نمی شود و فقط در بوق وکرنا می کنند تا با آبروی این قشربازی کنند.

بارها این جملات را شنیده ایم که شما دیگه مشکلی ندارید. ازدانشگاه و وام و حقوق و کار برای فرزندانتان تا سهمیه و امتیازات دیگر به شما می دهند! اما طی این سال ها همه این قوانین  تبلیغاتی و در حد فقط شعار بوده! آیا داشتن یک آپارتمان درحد50 متر آن هم بدون آسانسور، درطبقه چهارم و یک ماشین مدل پایین که با کلی کار وتلاش وگرفتن انواع وام ازصندوق ها و بانک ها خریداری شده را می شود بحساب امتیازات ایثارگری و جانبازی گذاشت؟

چرانباید درنظام اسلامی برای خیلی ازبچه های جبهه و جنگ هیچ امکاناتی درنظرگرفته نشود؟ حداقلِ یک زندگی معمولی حق ما نیست؟


کد خبرنگار : 20


ایثارگران     حق و حقوق     قوانین بدون عمل     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
قاسمی
1397/04/13 - 15:38
باسلام وخسته نباشید خدمت عزیزان سایت فاش نیوز،بادرود وسلام خدمت تمامی مدافعان جنک تحمیلی میبوسم دستان پرتوانتانرا آقای مختاری جانباز شیمیائی جنگ تحمیلی،بحق درد دل همه آسیب دیده کان جنگ تحمیلی راگفتی تاشایدبه خودایند انانیکه حتی صدای گلوله ای ازجنگ تحمیلی را نشنیده اند بنده جانباز شیمیایی وموج گرفتگی و بستری بیمارستانها دربخشهای روانی ودرهمان بمباران اول هواپیماهای صدام حسین کافر60درصد شنوائیم از دست دادم فاقد شغل هستم مستاجر وتحت نظردومتخصص عصاب وروان 40ماه سابقه جبهه هنوز ریالی به حسابم واریز نشده،سپاسگزارم قاسمی از کرمانشاه

Reply
no
0
yes
2
1397/04/25 - 16:03
مرگ برمنافقان
آنان که عمدآ میخواهندایثارگران رادرپیچ وخم مشکلات گرفتارکنند و آنان را درس عبرتی برای نسل جدیدکنند
لعن برغیرت نداشته برخی مسئولان که خوابیده اند ویاخودرابه خواب زده اند

Reply
no
0
yes
0
عليرضا محمدي
1397/04/26 - 16:17
ظاهرا شماهم بابقيه فرقي نداريد.من فقط درخواست پيدا كردن داروي مورد نيازم را كردم نه پول،متاسفانه همونم نذاشتين نميدونم چي بگم


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.