03 فروردين 1398/ ۱۷ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59975
1397,چهارشنبه 20 تير11:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بعد قطعنامه قبول نیست؟!


رضا- بنده به عنوان بسیجی و داوطلبانه قبل از پذیرش قطعنامه در تاریخ 15/5/67 به مدت شش ماه و سه روز در مناطق عملیاتی جنوب حضور داشته ام، حال که می خواهم این مدت به عنوان ایثارگری حساب شود و از مزایای آن استفاده کنم دانشگاه علوم پزشکی که کارمند آن هستم می گوید چون مدتی از شش ماه بعد از قطعنامه بوده، شما نمیتوانید از مزایای آن استفاده کنید.

 حال سوال من این است من جبهه بودم و قطعنامه قبول شد. اگر بعد از پذیرش قطعنامه اعزام می شدیم، نباید شش ماه تلقی میشد ولی ما در جبهه بودیم که قطعنامه پذیرش شد و در ضمن مگر یادمان رفت که بعد از پذیرش صدام دوباره حمله کرد و اینکه اگه به ما رزمندگان نیاز نداشتند، چرا ما را ترخیص نکردند و ما در جبهه ماندیم؟

 آیا این پایمال کردن حق من و امثال من نیست؟ آیا این سزای جانفشانی و ایثار رزمندگان اسلام است و یادمان باشد امنیت کنونی مملکت مدیون خون شهیدان، جانبازان و ما رزمندگان است.

متشکرم از سردار عزیز


کد خبرنگار : 20


قطعنامه     مزایای ایثارگری     پذیرش     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
محسن
1397/04/21 - 08:44
باسلام حرف شماکاملا درسته مگه میشه تاقطعنامه پذیرفته یک شبه یا یک ماهه کلیه نیروهاولجستیک راازمنطقه خارج کردوقتی برای نیروهای انتظامی نوارمرزبعنوان منطقه حساب میشه خوب باید برای رزمندگان بعدازقطعنامه حداقل سه ماه بعدراجز جبهه بیاورند ضمنامسایل راپیگیری کنیدازطریق مجلس ممنون

no
0
yes
0
علي
1397/04/23 - 12:59
كاملا" درست مي گوييد ولي متاسفانه تصميم گيران اشخاص صالحي نبوده اند وگرنه مي گفتند كساني كه قبل از قطعنامه به جبهه اعزام شده اند مدت زمان حضورشان مورد تاييد است انشاله مجلس در جهت كمك به رزمندگان و ايثارگران اين تبصره را اضافه نمايد .


Reply
no
0
yes
0
علی
1397/04/21 - 11:29
اینایی که قبل از قطعنامه بودن نظام چه گلی به سرشون زد.تا رسید به درمان و آموزش بچه هاشون زدن جاده خاکی که اینا مرد خدا هستن و برای این چیزا نرفتن جنگ! همین کسی که این مدلی حرف میزنن هزارتومان از حقوقشون کم بشه تا ... ول نمی کنن!ریا و دروغ پدر کشور درآورده. اونقدر از سهمیه و مزایای کذب ایثارگران حرف زدن که کسی روش نمیشه بگه من بچه ایثارگر هستم.

Reply
no
0
yes
1
1397/04/24 - 15:58
سلام من دارای 13ماه بسیجی هستم که یک ماه ونیم آن بعداز قطعنامه هست تاریخ اعزام من قبل از قبول قطعنامه بوده باتوجه به اینکه ماتاجند مدت بعداز قطعنامه درگیری درمنطقه داشتیم آیا از نظر عقل ومنطق این مبنا درست است مگه در آن زمان که چندین مرحله نقض آتش بس شد شهید هم میدادیم میشدمرزهارو رها کرد به امید قطعنامه امیدوارم مسولین امر حداقل تا مدتی بعداز قبول قطعنامه که با نظارت مامورین سازمان ملل در خطوط درگیری آرامش برقرار شد را که مدیون حضور این گروه است موردتجدید نظرقراردهند.

Reply
no
0
yes
0
1397/09/21 - 00:42
سلام چرا مدت منطقه هیچ تاثیری بر با زنشستگی ندارد من 8سال منطقه دارم با27خدمت بازنشسته شدم 3سال پون ندادن در صورتی قانون هر روز جبهه دو روز حساب میشود به سپاه دادن ولی ارتش متاسفانه هیچی حتی با اونکی تو شهرش خدمت میکرده حقوق هیچ فرقی نداره وبه ما ها میخندن تا فیش حقوق رو میبینند


Reply
no
0
yes
0
عزیزی
1397/12/28 - 12:22
با سلام ،حداقل مناطقی را که خودتون بعنوان مناطق درگیر و عملیاتی مشخص نموده اید قبول داشته باشید،البته حضور داوطلبانه بخاطر خدا و اسلام ودفاع از خاک و ناموس ایران عزیز بوده اما کاری نکنید که رزمندگان دیروز آزرده خاطرشوند شاید روزی دوباره نیاز به حضور این عزیزان و فرزندانشان باشد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.