01 ارديبهشت 1398/ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60223
1397,دوشنبه 01 مرداد09:28
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خدمات‌رسانی به ۹۰ هزار رزمنده


امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه شورای راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان طی سخنانی اظهار داشت: در دفاع مقدس اتفاق بزرگی به دست نیروهای مردمی رخ داد و بیش از دو و نیم میلیون بسیجی و در همین حدود، سرباز در کنار نیروهای مسلح حضور داشتند که حاصلش برای جمهوری اسلامی و ملت ایران ماندگار شد.

‎وی ادامه داد: امروز هر کسی بخواهد نگاه چپی به ایران داشته باشد حتما نگاهی به عقبه و پشتیبانی مردمی ایران در زمان دفاع مقدس  خواهد داشت که چگونه از ارزش‌ها و کشور خود دفاع کردند.

‎وزیر دفاع گفت: شهدا و ایثارگران کار بزرگی کردند، البته توجه کمتری به خانواده‌های رزمندگان شده، دولت یازدهم همت کرد و سند خدمت رسانی به رزمندگان را تهیه کرد که بستر خوبی را برای خدمت رسانی به رزمندگان فراهم می‌کند و دستگاه های مختلف باید در این راستا حرکت کنند.

‎وی افزود: البته کارهای خوبی تا بحال انجام شده و حدود 90 هزار نفر از رزمندگان را تحت پوشش قرار داده ایم و کمک حداقلی به آنها می‌شود اما باید خدمات بیشتری به این عزیزان ارائه داد. در دبیرخانه این شورا که در ورزارت دفاع است، تلاش شده تا از ظرفیت همه دستگاه‌ها استفاده شود.
امیر حاتمی     نیروهای مسلح     خدمت رسانی به رزمندگان                                
Reply
no
0
yes
1
رزمنده
1397/05/02 - 03:12
سلام امیر شفاف تر مصاحبه کنید چه خدمتی به 90 هزار رزمنده‌ها من یک رزمنده از 90هزار هستم بیست سال است اجاره نشیم یک ریال و ام مسکن نگرفتم بیست سال است مریض هستم برای بیمه تکمیلی منتظر اعطای 5درصد جانباز ی طبق قوانین چهار گانه ایثار گران هستم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.