شناسه خبر : 60289
پنجشنبه 04 مرداد 1397 , 12:17
اشتراک گذاری در :
عکس روز

خدایا به فضل و کرمت امیدوارم

شهید «مصطفی شهیدزاده» دوم خرداد ۱۳۳۶ در شهرستان بهبهان متولد شد. این شهید والامقام در تاریخ بیست و هشتم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۶۰ هجری شمسی، در سن ۲۴ سالگی، جبهه دارخوئین را با خون خود رنگین ساخت. 

فراز‌ی از وصیت‌نامه شهید شهیدزاده به شرح زیر است:

«خدایا بر تو توکل می‌کنم و زندگی‌ام را در راه تو ادامه می‌دهم چه خطا‌هایی که مرتکب شده‌ام. ولی من نمی‌خواهم مایوس از لطف بی‌پایانت شوم. من امیدوارم به فضلت، به کرمت، به خودت و به اینکه بندگان را تنها نمی‌گذاری.

خدایا چه بسیار که توبه شکستم، چه بسیار از کار‌هایی که منع کرده‌بودی، انجام دادم، چه خطا‌هایی که نکردم و چه ستم‌هایی که به خلقت روا نداشتم. خدایا روسیاه درگاه تو هستم، خدایا مرا ببخش، خدایا به بزرگی خودت مرا مورد عفو قرار بده.»

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi