شناسه خبر : 60334
دوشنبه 08 مرداد 1397 , 12:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

«ماه‌نشین» در قطعه سرداران بی‌پلاک به سراغ«حبیب»می‌رود

«سمیه گنجی» از اعضای گروه فائزون در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس از برگزاری جلسات «ماه نشین» با محوریت خاطره‌گویی رزمندگان دفاع مقدس و جبهه مقاومت در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) خبر داد و اظهار داشت: «ماه نشین» عنوان برنامه ای است که هر ماه در قطعه «سرداران بی پلاک» گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار می شود.

«ماه نشین» در قطعه سرداران بی پلاک به سراغ «حبیب» می‌رود

وی افزود: در اجرای این برنامه 2 گروه مخاطب درگیر موضوع می شوند؛ گروه اول زائران پنجشنبه های گلزار شهدای بهشت زهرا (س) هستند که در ماه یک بار می توانند به صورت زنده در برنامه حضور پیدا کنند و از نزدیک شاهد خاطره گویی رزمنده ها در جوار مزار شهدا باشند. گروه دوم نیز مخاطبینی هستند که می توانند فیلم های مستند مجموعه را با وارد شدن به کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی گروه فرهنگی فائزون، مشاهده کنند.

«ماه نشین» در قطعه سرداران بی پلاک به سراغ «حبیب» می‌رود

گنجی تصریح کرد: تاکنون 2 قسمت از برنامه با همکاری گروه فرهنگی رسانه ای «محب» اجرا و ضبط شده است. «حبیب» نام سری اول این کار است که شامل خاطرات «حبیب تاجیک» از نیروهای قدیمی تعاون لشکر 27 محمد رسول الله (ص) است.

«ماه نشین» در قطعه سرداران بی پلاک به سراغ «حبیب» می‌رود

عضو گروه فرهنگی فائزون بیان داشت: در تلاش هستیم تا بتوانیم اجرای این برنامه را در سطح استان های دیگر گسترش دهیم و پس از رایزنی با مسوولان صدا و سیما مستندهای ساخته شده در شبکه های تلویزیونی نمایش داده شوند.

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi