29 تير 1398/ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60348
1397,شنبه 13 مرداد11:29
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اصلاحات را باید از خودمان شروع کنیم!


بنده می گویم تادست چنین مسئولین سودجو و فرصت طلب از بیت المال و پست و مقام ها کوتاه نشود و افرادی دلسوز و لایق و وفادار به انقلاب به کار گمارده نشوند عاقبت ما بهتر از این نخواهد بود! مایه فساد، دروغ است.

 اصلاحات را باید از خودمان شروع کنیم!

عیسی مرادبخش - باسلام سوال بنده حقیر به عنوان جانباز هشت سال دفاع مقدس از مسولین عالی رتبه کشور و نمایندگان مجلس این است:

چراکار به جایی رسیده که بعداز ۳۸سال تازه متوجه می شوند عده ای سودجو و فرصت طلب خودشان را رنگ کرده و در کشور مسئولیت بدست گرفته اند، فقط به خاطر همین که بیت المال را اختلاس کنند؟!

اینها برای خدمت نیامده اند، اگر 10 نفر از این اختلاسگران اصلی را که هنوز هم در راس کار هستند اعدام می کردند و اجازه نمی دادند آقازاده هاشان درکشورهای آمریکا و اروپا تحصیل کنند (به بهانه تحصیل، دنبال عیش نوش خود هستند و فرزندان معاونان رئیس جمهور درکشورهای مخالف جمهوری اسلامی زندگی کنند) الان دشمن جرات نداشت ایران را تهدید و تحریم کند!

تمام این دغدغه ها و مشکلات کشور بیشتر به خاطر همین مسئولین اجرایی کشور ماست. چه دولت های گذشته و چه دولت فعلی. هنوز هم دیرنیست، باید آنهایی که طبل دشمن را بدست گرفته اند را دستگیر و ثروت بادآورده آنها را مصادره کرد و آنها را محاکمه کنند. چطور پول بیت المال صرف ادامه تحصیل دو فرزند معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در آمریکا گردیده، اما به فرزندان شهدا و جانبازان که می رسند می گویند فرزندان ایثارگران بیسوادند؟

پسر بزرگ بنده رتبه دورقمی درسال۸۰ آورده بود و در رشته های حقوق و اقتصاد اجتماعی دانشگاهای بزرگ کشور قبول شده بود. چرا اجازه ندادند فرزندان ما هم از بورسیه استفاده کنند؟ چرا اجازه ندادند سهمیه های چهل درصدی ایثارگران در دانشگاها پرشود؟ چون می ترسیدند گندکاری های آقایان و آقازده ها در بیاید.

بنده می گویم تادست چنین مسئولین سودجو و فرصت طلب از بیت المال و پست و مقام ها کوتاه نشود و افرادی دلسوز و لایق و وفادار به انقلاب به کار گمارده نشوند عاقبت ما بهتر از این نخواهد بود! مایه فساد، دروغ است. دروغ چه کوچک باشد یا بزرگ هیچ فرقی نمی کند.

 اصلاحات را اول باید ازخودمان شروع کنیم تا بتوانیم جامعه را اصلاح کنیم. امیدواریم مسئولین ما حرف امام و فرمایشات مقام معظم رهبری عزیز را توجه کنند و فراموش نکنند که تبعات بی توجهی به فرمایشات ولی امرمسلمین، گریبانگیر خود مسئولین خواهد شد.


کد خبرنگار : 19


عیسی مرادبخش     جانباز     نمایندگان مجلس                                
Reply
no
0
yes
3
1397/05/13 - 13:42
خیلی از جانباز سرافراز مچکریم که حرف دل مردم را گفتید.

Reply
no
0
yes
5
1397/05/14 - 08:40
خیانت تا کجا؟
گرا دادن های مداوم به دشمن!!
وطن فروشی که نام خود را دیپلمات گذاشته است !

یکی از مدیران ارشد وزارت خارجه دولت اصلاحات در یک وطن فروشی آشکار، به دشمن پیشنهاد کرده است که فشارهای اقتصادی کارساز نیست و باید شوک نظامی به ایران وارد کرد!قاسم محبعلی از مدیران وزارت امور خارجه در دولت اصلاحات در مصاحبه با القدس العربی گفت: چرخش اساسی در سیاست خارجی ایران جز از طریق وارد کردن شوک نظامی ایجاد نخواهد شد. او گفت‌وگو بین تهران وواشنگتن را در کوتاه و میان مدت بعید دانست.
محبعلی افزود: همه قدرت‌های بزرگ بر ضرورت چرخش اساسی در سیاست خارجی ایران تاکید دارند تا شرایط برای آغاز مذاکرات جدید با واشنگتن فراهم شود.


وی در ادامه گفت: نظام ایران رفتار و سیاست خود را صرفا زیر فشار تحریم‌های اقتصادی تغییر نخواهد داد.


مدعیان اصلاحات که گرا دادن به دشمن برای تحریم‌های فلج‌کننده در فتنه ۸۸ ود فاع از سازمان منافقین را در کارنامه خود دارند،

حالا پا را فراتر گذاشته و در یک وطن فروشی آشکار، به دشمن پیشنهاد می‌کنند که فشارهای اقتصادی کارساز نیست و باید شوک نظامی به ایران وارد کرد.


اگر گزینه شوک نظامی به ایران، قابلیت اجرایی داشت، واشنگتن لحظه‌ای در اجرای آن تاخیر نمی‌کرد.
مقامات ارشد و فرماندهان نظامی آمریکایی بارها اذعان کرده‌اند که در مقابله با ایران، گزینه نظامی را روی میز ندارند.
پیشنهاد خائنانه شوک نظامی به ایران، بیش از پیش بر وطن فروشی جماعت مدعی اصلاحات صحه گذاشت.نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.