25 تير 1398/ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60379
1397,شنبه 13 مرداد11:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز
حاجی دلیگانی:

توجه ویژه به ایثارگران از اولویت‌های شرایط فعلی است


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست.

توجه ویژه به ایثارگران از اولویت‌های شرایط فعلی است

فاش نیوز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، توجه ویژه به قشر ایثارگر را از اولویت های مسئولان و دولتمردان در شرایط فعلی دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، «حسین‌علی حاجی‌دلیگانی» نماینده ایثارگر مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در اوضاع فعلی کشور اگر چه کل آحاد جامعه را باید در نظر گرفت: اما قشر ایثارگر به عنوان عضوی از این جامعه مدنظر باشد. بنابر این اگر برای جامعه نسخه ای پیچیده شد، ایثارگران را هم در پی آحاد جامعه به خاطر ایثارگری و خدمات شان به نظام بایستی به صورت خاصتری دیده شوند.

وی افزود: جامعه بزرگ ایثار که محجوب و نجیب است که چه در دوران دفاع مقدس و حتی شرایط فعلی سختی ها را تحمل کرده و دم برنیاورده است، خدای ناکرده نباید از سوی مسئولان و دولتمردان مورد بی توجهی قرار گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متأسفانه با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور، عموم مردم در حال حاضر با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند.

ایثارگران هم اگرچه خواسته هایی دارند، اما حتی آن را فقط برای خود نمی خواهند، بلکه آحاد جامعه را در آن دخیل می دانند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر خلاف آنچه که برخی از افراد مغرض در مورد جامعه بزرگ ایثار شبهه افکنی می کنند، به طور کلی توجه جامعه به ایثارگران به عنوان نماد دفاع از وطن همچنان به قوت خود باقی است.

حاجی دلیگانی در خصوص وضعیت دارو و درمان و ارائه خدمات بهداشتی به ایثارگران متذکر شد: در مورد مسائل خدمات بهداشتی و دارو و درمان وضعیت مطلوبی در جامعه ایثارگری وجود ندارد. من خودم در پیگیری های آخر مشاهده کردم، مواردی از اقلام دارویی مورد نیاز ایثارگران هنوز تأمین نشده و باعث بروز پاره ای از مشکلات شده است.


کد خبرنگار : 24


شاهین شهر     نماینده مجلس     حسین‌علی حاجی‌دلیگانی                                
Reply
no
1
yes
6
مصطفی
1397/05/13 - 12:23
شما حق ایثارگرانو با نابودی سهمیه نخورید الویت پیشکششتون

Reply
no
2
yes
1
سلام علیکم
1397/05/13 - 17:00
حاجی جان .درودبر شرف و غیرت ووجدان بیدارتان که اگاهانه وبموقع از حقوق فرزندان شهدا وجانبازان 70درصد دفاع میکنید دو ستان وهمقطاران درمورد تبصره دوم طرح کنکور 97که مربوط به طرازهااست نمایندان باوجدان همه با هم از حقوق فرزندانتان دفاع کنید طرح هنور در کمیسیون اموزش مجلس در حال بررسی است اقای دلیگانی درد اشنای خوبمان تا دیر نشده کاری بکنید ادغام طرح وبالا بردن طراز برای همه یعنی هیچ سهمیه فقط اسمش می ماند.دوستان بهوش باشید.

Reply
no
0
yes
1
رزمنده
1397/05/13 - 17:46
آره راست میگه بنده خدا رفتم بنیادتبریز پیش آقای سلمانی برای پیگیری بندالف 87 مثل اینکه ا دماغ فیل افتاده سرش هم بلندنکرد ..

Reply
no
1
yes
1
جانبازحنگ
1397/05/17 - 14:12
سلام...اول فرهنگ سازی کنیدکه مردم به مانگن مملکت راچاپیدید!!!بله حق جامعه هدف است که دررفاه کامل زندگی کنند،،،اماچنین نیست وچنان نخواهدشد!ودرمجموع مشکل این قشرمالی ست.والسلام.

Reply
no
0
yes
0
1397/05/18 - 00:37
اقای نماخنده بسه دیگه واقعا سیر نشدید خسته نشدید شرم ونمیکنید این همه سال این همه حرف... زدید این همه سال ما را به تمسخر گرفتید ما دیگه عمرمان تمام شده مامحتاج نان شب هستیم مگه ما تا کی زنده ایم شما هی فلسفه بافی میکنی شرم کنید

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.