03 اسفند 1397/ ۱۷ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60443
1397,شنبه 13 مرداد11:23
اشتراک گذاری در:
عکس روز

همسرم را بستری کنید!


فریبا نصرت - خدمت ریاست عالی بنیاد کل کشور!

اینجانبه همسرجانبازی هستم که هنوز جانبازیش به دلیل ناقص بودن پرونده از سوی کمیسیون پزشکی بنیاداحرازنشده است. اولین باربرای کمسیون  درسال1394 رفته ولی همانگونه که اطلاع رسانی می کنند بایستی هرشش ماه به کمسیون جانبازان اعصاب روان معرفی و پرونده بررسی شود. درحالی که همسر بنده همش 5 سال است ازبیمارستان اعصاب وروان "شهیدپاریاب" ایثار اردبیل مرخص گردیده!

بنده به دلیل اعصاب و روان بودن همسرم جایی نمانده که نرفته باشم.صرفا بخاطر اینکه به دلیل نداری و تقبل هزینه بیمارستان، نهادی یا ارگانی یا خیّری برعهده بگیرد، اما موفق نشدم.

همسرم5 سال قبل ازبیمارستان اعصاب و روان شهید پاریاب ایثارمرخص شده که علاوه براینکه جانبازاعصاب وروان است (به دلیل موج انفجار) به دلیل اینکه اولا دفترچه بیمه ندارد قادرنیستم او را نزد پزشک متخصصش ببرم چون ویزیت پزشک 50 هزارتومن است، دوما به خاطر دارویی که هزینه خرید آن 1200000 تومان شده و بااینکه درعرض یک ماه سه بار در بیمارستان امام خمینی بستری گردیده دیگر توان خریدحتی یک قرص را برایش ندارم. از طرفی به امام جمعه مراجعه کردم که ایشان مرا پاس دادن به سپاه ناحیه اردبیل و آنجا هم به بسیج ناحیه، خلاصه همه شان پاس کاری کردند، و البته بی نتیجه!

الان داروهایی که می گرفت و 5 سال آن را مصرف می کرد، دیگرجواب گو نیست. به قرآن قسم همین چند روز پیش کم مانده بود چشم فرزندم را کور کند! که خدا رحم کرد و بخیر گذشت.چون بچه درحال تماشای تلویزیون و کارتون بود و اصلا صدای خیلی کمی داشت که ناگهان طوری با سیلی به صورت بچه زد که ابروش به گوشه تیز میز تلویزیون برخورد کرد و پاره شد. بعد ازاینکه چند تا از داروهاش را هم زمان به وی دادم و کمی به خودش آمد، تا بچه غرق در خون دید اصلا" متوجه جریان نشد و از ما توضیح خواست! حالا دوباره باید بیایم توضیح بدهم چه کسی فرزندش را زده؟ بالاخره با همکاری خواهرشوهرم به ایشان فهماندیم که خودت زدی و ...

بلافاصله بچه را در آغوشش گرفت و چنان اشک می ریخت که دل هرسنگ را آب می کرد.

جناب آقای شهیدی، همسر بنده درشرایط بسیار حادی از لحاظ اعصاب و روان قرار دارد و ما نیز توان هزینه بیمارستان را حتی اگر 10 هزار تومن هم باشد نداریم.

لذا عاجزانه تقاضا دارم با تقبل هزینه بیمارستان بصورت فوری جلو فاجعه دیگری را بگیرید.

بخدا دست خودش نیست .دیگر داروها اثر نمی کند و بایستی پزشکان داروهای دیگری را تجویز کنند. اگر هرگونه اقدامی دراین مورد از دستتان بر می آید کوتاهی نکنید تا شاید من و فرزندم در منزل امنیت داشته باشیم .


کد خبرنگار : 20


همسر جانباز     اعصاب و روان     بستری     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1397/05/14 - 12:51
سلام ، بطور معمول اینگونه بیماران از طریق بنیاد و بهزیستی و کمیته امام تحت پوشش قرار دارند و میبایست توسط یکی از ارگانها حقوق و هزینه درمان دریافت کنند. معلوم نیست عوامل ضد شیعه از دوره قاجار چطور توانستند دوباره حکومت اسلامی را تسخیر کنند و اینطور شیعیان را با دشمنی آشکار تحت فشارهای روزمره معیشتی قرار دهند در حالیکه ایران از ثروتمندترین کشورهای جهان است.
ظرف سه ماه افزایش چهار برابری قیمت ارز و طلا و مایحتاج عمومی مردم بدلیل شکست برنامه برای افزایش قیمت بنزین بود لذا به این وسیله مردم معترض به گرانی بنزین را نقره داغ کردند تا بعد از این در برنامه آنها دخالت نکنند. در این میان نماینده ها و قضات نیز با آنها همکاری و مماشات میکنند. انگار مردم از پشت کوه آمدند که برخی به مسئولان توپ و تشر میزنند که به وضعیت معیشتی مردم رسیدگی شود اما مردم بخوبی دانستند که تمام تذکرات و مماشات هم برنامه ریزی برای تداوم و روزمرگی فشارهای معیشتی بر مردم است.
امیدواریم هرچه زودتر صاحب حقیقی شیعیان ظهور کند و انتقام سالها شکنجه و سختی و ظلم و ستم بر شیعیان را از عده ای مسئول نفوذی انگلیس و صهیونیسم بگیرد.


no
0
yes
1
1397/05/18 - 17:13
برادر گرامی نامه همسر جانباز ناراحتم کرد ولی شما هم با این نوشته ات حالم را بیشتر گرفتید .چرا این قدر بی اطلاع حرف می زنید


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.