02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60492
1397,دوشنبه 15 مرداد09:23
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مجاهدانی که زمین انتظارشان را می‌کشید/فیلم


نماهنگی از تصاویر غیورمردان فاطمیون با عنوان «مجاهدانی که زمین انتظارشان را می‌کشید…» و با صدای شهید «سید مرتضی آوینی» توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون تهیه شده است.

«فاطمیون» قهرمانان جدید دوران مقاومت، دلاورانه ایستاده‌اند و تاریخ و جغرافیای دوران جدید را دگرگون می‌کنند. دلاوران افغانستانی نبرد با شر بزرگ روزگار ما، همچنان شهید و مجروح می‌دهند و همچنان اجازه نزدیک شدن به حرم عقلیه بنی‌هاشم(س) را نمی‌دهند.

فاطمیون در سال 1392 شمسی با تلاش‌های شهید توسلی(ابوحامد) با گردآوری 22 نفر برای دفاع از حرم تشکیل شد. تبدیل به تیپ شد و امروز با دارا بودن چند هزار نیرو با نام لشکر فاطمیون با نام عربی(لواء فاطمیون) شناخته می‌شوند. لشکر فاطمیون دارای چند هزار نیروی متعهد و متخصص است که به تصریح بسیاری از حاضران در جنگ سوریه، این لشکر عامل موفقیت جبهه مقاومت و حفظ حرم حضرت زینب(س) است.

نماهنگی از تصاویر غیورمردان فاطمیون با عنوان «مجاهدانی که زمین انتظارشان را می‌کشید…» و با صدای شهید «سید مرتضی آوینی» توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون تهیه شده است.

بخشی از جملات شهید آوینی در مورد مجاهدان زمین برای این نماهنگ انتخاب شده که در آن شهید اوینی می‌گوید: «اینان مجاهدانی هستند که خداوند مأموریت تغییر دادن انسان و جهان را بر گرده صبورشان نهاده است. آن‌ها حزب‌الله هستند، همانان که قرن‌ها کره زمین قدوم مبارکشان را انتظار می‌کشید که بیایند و گره از کار فروبسته انسان بگشایند و اکنون اینان آمده‌اند و نصرت خدا را نیز به همراه دارند.»

پوستر و فیلم این نماهنگ در ادامه قابل مشاهده است:

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/05/14/13970514123409798149406510.jpg


download

منبع : تسنیم


فاطمیون     سید مرتضی آوینی     افغانستان                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.