02 فروردين 1398/ ۱۶ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60554
1397,پنجشنبه 18 مرداد13:41
اشتراک گذاری در:
عکس روز

گله سردار شهسواری از زیرساخت‌های راهیان نور


فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: متاسفانه زیرساخت‌ها و یادمان‌های شهدا در شأن استان نیست و مسئولان امر باید به این موضع مهم توجه داشته باشند.

به گزارش ایسنا، سردار حبیب شهسواری با اشاره به این که بی‌شک حوزه خبرنگاری حوزه‌ای اثرگذار و ارزشمند استبیان کرد: خبرنگار و خبرنگاری یک شغل فاخر و ماندگار در عرصه‌های مختلف جامعه بوده و می‌تواند یک دادستان عادل باشد، خبرنگاری که خداوند متعال در قرآن کریم به قلم قسم یاد کرده و جزو قلم‌هایی است که در جامعه ارج و قرب دارد و خوشبختانه در جامعه نیز خبرنگاران تلاش می‌کنند که داد مظلوم را از ظالم بستانند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه کار خبری یک وظیفه و مسئولیت مهم است افزود: یک خبرنگار، هم می‌تواند احقاق حق کرده و هم عکس آن عمل کند بنابراین قلمی که دست خبرنگار است و بیانی که در پیگیری مطالبات اتخاذ می‌شود، کار ارزشمندی است. از ویژگی یک خبر این است که درست، روشن، سریع و با وضوح کامل بوده و در واقع باید به گونه‌ای باشد که خواننده در راستای منافع معنوی و اطلاع‌رسانی، از آن سود ببرد.

سردار شهسواری بیان کرد: بی شک در این ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران به اندازه‎ای قدرتمند شده که دشمن تاب تحمل این اراده را ندارد. علاوه بر آن، به غیر از مولفه‌های قدرت نظامی که همه بومی هستند، جمهوری اسلامی ایران حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد چون با وجود اینکه آمریکا در کشور عراق و سوریه میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری و هزینه کرده، اما ناکام مانده است.

وی گفت: هم اکنون آمریکا تاب تحمل قدرت کوبنده و توفنده متعدد نظام اسلامی در خارج از کشور را نداشته و چون حکومت و ریاست، به فردی قمارباز در ایالات متحده رسیده است، آنها به دنبال ضربه به نظام هستند.

سردار شهسواری در پایان با اشاره به موضوع راهیان نور و میزبانی ۲۰۰ هزار نفری زائران توسط آذربایجان‌غربی از ۲۸ استان کشور در سال گذشته توضیح داد: با وجود اینکه آذربایجان‌غربی جزو پنج استان درگیر در جنگ تحمیلی بود اما متاسفانه زیرساخت‌ها و یادمان‌های شهدا در شأن استان نیست و مسئولان امر باید به این موضع مهم توجه داشته باشند.
راهیان نور     سردار شهسواری     فاش نیوز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.