31 تير 1398/ ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60724
1397,یکشنبه 28 مرداد08:37
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انتشار فراخوان هشتمین جشنواره جایزه ادبی «یوسف» در خوزستان


هشتمین دوره جایزه ادبی یوسف(داستان کوتاه دفاع مقدس) با هدف تمرکززدایی، هویت‌بخشی به فعالیت‌های استانی، توجه به ویژگی‌های بومی هر استان و توجه به زبان و گویش‌های محلی و اسطوره‌های استانی در سطح استان‌ها برگزار می‌شود.

انتشار فراخوان هشتمین جشنواره جایزه ادبی «یوسف» در خوزستان

فاش نیوز - هشتمین دوره جایزه ادبی یوسف(داستان کوتاه دفاع مقدس) با هدف تمرکززدایی، هویت‌بخشی به فعالیت‌های استانی، توجه به ویژگی‌های بومی هر استان و توجه به زبان و گویش‌های محلی و اسطوره‌های استانی در سطح استان‌ها برگزار می‌شود.

«ستاره عرفانی‌راد» دبیر اجرایی جشنواره جایزه ادبی یوسف در استان خوزستان درباره هشتمین دوره جایزه ادبی یوسف(داستان کوتاه دفاع مقدس) بیان کرد: امسال این جشنواره با هدف تمرکززدایی، هویت‌بخشی به فعالیت‌های استانی، توجه به ویژگی‌های بومی هر استان و توجه به زبان و گویش‌های محلی و اسطوره‌های استانی در سطح استان‌ها برگزار می‌شود.

وی با اعلام برگزاری مرحله استانی جایزه ادبی یوسف در خوزستان، افزود: هنرمندان خوزستانی می‌توانند تا پایان مردادماه آثار خود را در قالب داستان کوتاه در موضوعات دفاع مقدس، دفاع از حرم اهل‌بیت(ع)، مقاومت و بیداری اسلامی، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. موضوع بخش ویژه جشنواره نیز مقاومت ۴۵ روزه خرمشهر و فتح خرمشهر است.


 

دبیر اجرایی جشنواره جایزه ادبی یوسف در خوزستان درباره تعداد صفحات داستان توضیح داد: لازم است تعداد کلمات داستان از ۴ هزار کلمه تجاوز نکند و پیش از این در نشریه یا کتابی مستقل منتشر نشده باشد. آثار باید به صورت تایپ شده ارسال شود.

عرفانی‌راد گفت: آثار پس از داوری و گزینش در مجموعه‌ای منتشر خواهد شد و با برگزاری مراسم اختتامیه، نفرات برتر معرفی می‌شوند. جایزه نفر برتر بخش ویژه بیست میلیون ریال و جایزه بخش تقدیر پانزده میلیون ریال است. همچنین نفرات اول تا سوم سایر موضوعات جشنواره به ترتیب سی میلیون ریال، بیست میلیون ریال و ده میلیون ریال جایزه خواهند گرفت.


 

وی همچنین درباره آدرس ارسال آثار بیان کرد: نویسندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی میدان شهدا، خیابان نظام وفا، جنب کلانتری ۱۳، واحد ادبیات و انتشارات اداره‌ بنیاد حفظ آٍثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان یا به پست الکترونیکی الکترونیکی: woosof.khz@gmail.comارسال کنند. کانال‌های اطلاع رسانی جشنواره در پیام رسان سروش به نشانی sapp.ir/usfkhz و پیام رسان ایتا به نشانی  usfkhz@ است.


کد خبرنگار : 17


جشنواره ادبی     یوسف     خوزستان                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.