09 اسفند 1398/ ۰۵ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 60804
1397,چهارشنبه 31 مرداد12:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

از کجا حقوقم برقرار شود؟!


غلامرضاآدمیت صفت - رزمنده 21 ماه حضور داوطلبانه درحال حاضر به علت مریضی بیکارم.

قبلا شغلم صیادی بود و دریا می رفتم؛ قبلا مبلغ ماهیانه 600 هزار تومن از سپاه به عنوان کمک معیشت دریافت می کردم که در سال نود و شش مرداد ماه قطع شد.

از شما خبررسان خواهش میکنم آنجناب را راهنمایی کنید. به کجا مراجعه کنم و از کجا کمک بخوام تا حقوقم را وصل کنند؟!


کد خبرنگار : 20


رزمنده     کمک معیشت     حقوق     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
ذوالفقاربابایی
1397/06/02 - 15:02
سلام برادر همرزمم خدا قوت از اینکه باشما اشناه شدم خیلی خوشحالم اگر تو اینتر نت سرج کنید ذوالفقاربابایی سایت شهدای دزاور رو مشاهده میکنید ودر سمت چپ ان شماره من درج شده بامن تماس بگیر تا کمکت یا راهنماییت کنم ویا ازفاش نیوز بخواه تا شماره منو بهت بدن منتظرتم

Reply
no
0
yes
0
عبدالله
1397/06/03 - 08:32
سلام به احتمال زیاد در راستای شفاف سازی دریافتی های مدیران توسط دولت!!!! از روی تراکنشات بانکی شما را بعنوان یه فردی که دریافتی نجومی داشتید!!!!!!!!شناسایی ودروهله اول دریافتی شما را قطع وبه احتمال زیاد باید پاسخگویی این سوال که از کجا اورده ای هم باشید!!!!!

Reply
no
0
yes
0
مشکانی
1397/06/04 - 00:33
دردنامه دوست عزیزمان ع ق که درددل همه این غیورمردان است بخصوص بخصوص رزمندگان وجانبازان زیر25درصدها // ای کاش دولت و مجلس قبل ازتصویب هرقانونی جهت رفاه قشر ایثارگران اول منابع و احتمال اجرای شدن قانون را بررسی می کردند و بعد مجلس قانون راتصویب می کرد و به دولت ابلاغ می کرد! با گذشت 30 سال از اتمام جنگ، قوانینی تصویب و ابلاع می شود که اکثریت بچه های جنگ، اعم از جانبازان و آزادگان هیچ سودی ازاین گونه قوانین نخواهند برد.

برای مثال فوق العاده ایثار شامل این قشرنمی شود، چون اکثریت بازنشسته، فوت و یا شهید شده اند. قانون بازگشت به کار مجدد، فقط شامل عده ای قلیل می شود. سازمان و دوایر دولتی به بهانه خصوصی شدن یا به علت داشتن نیروی مازاد، تن به اجرای این قانون نمی دهند! قانون اشتغال فرزندجانباز به جای پدر را هیچ سازمانی عمل نمی کند. بانک ها هیچ کدام از قوانین را قبول ندارند. به هرحال جهت تصویب هرقانونی وقت و هزینه مصرف می شود ولی نتیجه ندارد!

غیور مردان و متعهدانی که دسترسی به رهبری معظم و مقامات درجه اول نظام را دارند، اطلاع رسانی بکنند که بیش از 70درصد قوانین قشر ایثارگران اصلا اجرا نمی شود و فقط در بوق وکرنا می کنند تا با آبروی این قشر بازی کنند.

بارها این جملات را شنیده ایم که شما دیگه مشکلی ندارید. ازدانشگاه و وام و حقوق و کار برای فرزندانتان تا سهمیه و امتیازات دیگر به شما می دهند! اما طی این سال ها همه این قوانین تبلیغاتی و در حد فقط شعار بوده! آیا داشتن یک آپارتمان درحد50 متر آن هم بدون آسانسور، درطبقه چهارم و یک ماشین مدل پایین که با کلی کار وتلاش وگرفتن انواع وام ازصندوق ها و بانک ها خریداری شده را می شود بحساب امتیازات ایثارگری و جانبازی گذاشت؟

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.