01 ارديبهشت 1398/ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 60930
1397,جمعه 09 شهريور14:23
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پایان کار من با کیست؟!


 جانباز 25 درصد هستم. خودم سی سال بیمه خویش فرمائی پرداخت کردم و برایم حداقل حقوق را می دهند و می خواستم سئوال کنم که آیا ماده 38 برایم چطور باید پرداخت کنند؟

و در ضمن پایان کار منو چه کسی باید پرداخت کند؟ من الان زندگیم را به سختی اداره می کنم و خودم هم مستاجر هستم یعنی در خط زیر فقر هستم.

خواهشا" عدالت را برایم اجرا کنید و مرا راهنمائی کنید.


کد خبرنگار : 20


جانباز     بیمه خویش فرما     ماده 38     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
1397/06/09 - 20:12
سلام، هنگامی که جانباز بالای 25 درصد با دردمندی و انکسار و ناامیدی اعلام میکند زیر خط فقر و مستاجر است میبایست تصمیم جدی برای برخورد با چنین وضعیتی در مدیریت بنیاد بعمل آید بودجه 12 هزار میلیارد تومانی بنیاد تصویب و ابلاغ شده است هیات تحقیق و تفحص و نمایندگان مجلس اختلاس بزرگی را کشف کردند اما هنوز در هیات رییسه مجلس مسکوت مانده است چرا رسیدگی نمیشود که وضعیت جانبازان اینطور در اجتماع باعث آبرو ریزی شده و دیوان محاسبات و سازمان بازرسی علیرغم اطلاع از اختلاس شوکه کننده همچنان دست روی دست گذاشتند و در برابر چنین فساد بزرگی در انفعال کامل قرار دارند. مشت نمونه خروار است خواهشمندیم نمایندگان انقلابی مجلس در ادامه پاکسازی حاکمیت اسلامی مسئولان دیوان محاسبات و سازمان بازرسی را استیضاح کنند تا معلوم شود بودجه هنگفت بنیاد در چه محلی مصرف شده که ایثارگران بدون استثنا شاکی و بشدت در محدوده زیر فقر و محروم هستند.
آیا در نظام اسلامی اینطور از ارزشهای اسلام محافظت شده آیا شرایط سقیفه که مانع از اجرای دستور پیامبر اکرم (ص) و حاکمیت امام علی (ع) شد و مهمترین علت را تضعیف ارزشهای اسلامی و بی عدالتی در جامعه معرفی کردند اکنون دامنگیر نظام اسلامی شده بنابراین باید در انتظار وقایع بعد از سقیفه در زمان حال و تکرار تاریخ باشیم؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.