شناسه خبر : 60957
یکشنبه 11 شهريور 1397 , 09:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

همراه با مسابقات ورزشی جانبازان بصیر/ ساری (۱)

مسابقات گلبال و شنای جانبازان بصیر کشور امروز آغاز می شود

چهارمین دوره مسابقات گلبال و سومین دوره مسابقات شنای جانبازان بصیر سراسر کشور از امروز ۱۱ شهریورماه در ساری آغاز می‌شود.

فاش نیوز - چهارمین دوره مسابقات گلبال و سومین دوره مسابقات شنای جانبازان بصیر سراسر کشور از امروز ۱۱ شهریورماه در ساری آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی فاش نیوز، در این دوره از مسابقات که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری فدراسیون نابینایان و همینطور بنیاد شهید استان مازندران برگزار می‌شود 16 تیم گلبال از 15 استان کشور در دسته برتر و دسته یک با هم به رقابت خواهند پرداخت.

در مسابقات شنای جانبازان بصیر نیز ورزشکاران در دو ماده 50 متر آزاد و قورباغه، در دو کلاس پزشکی حضور دارند که در مجموعه سرپوشیده مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار (وابسته به بنیادشهید و امور ایثارگران) با یک دیگر به رقابت خواهند پرداخت.
با ورود باقی مانده تیم های راه یافته به این دوره از مسابقات، افتتاحیه مراسم امروز برگزار و مسابقات رسما آغاز خواهد شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi