06 ارديبهشت 1398/ ۲۱ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61117
1397,سه شنبه 20 شهريور10:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تمدید فرصت ثبت شماره شبای ایثارگران در سامانه سهام عدالت


مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت شماره شبای بانکی ایثارگران در سایت سهام عدالت گفت: مهلت ثبت شماره شبای بانکی ایثارگران در این سامانه تا پایان مهرماه بوده و این مهلت به‌هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد.

تمدید فرصت ثبت شماره شبای ایثارگران در سامانه سهام عدالت

محمود تبریزی، مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت شماره شبای بانکی ایثارگران در سایت سهام عدالت گفت: در سایت سهام عدالت مهلتی برای ثبت شماره شبای بانکی ایثارگران تعیین‌شده بود که این مهلت به پایان رسید و حدود 100 هزار نفر از ایثارگران شماره شبای خود را ثبت نکرده بودند که امکان حذف شدن آن‌ها از سامانه سهام عدالت وجود داشت.

وی ادامه داد: با توجه به امکان عدم دسترسی تعدادی از ایثارگران به سود سهام عدالت تعلق گرفته با درخواست بنیاد این فرصت تمدید شد و آخرین مهلت توسط کانال‌های اطلاع رسانی بنیاد و همچنین پیامک به اطلاع ایثارگران خواهد رسید.

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد در پایان خاطرنشان کرد: تمامی ایثارگران از خانواده‌های شهدا و جانبازان پنج درصد به بالا مشمول طرح سهام عدالت هستند و مهلت ثبت شماره شبای بانکی ایثارگران در سامانه سهام عدالت تا پایان مهرماه بود و این مهلت به‌هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد.


منبع : تسنیم


ایثارگران     سامانه سهام عدالت     بنیاد شهید                                
Reply
no
0
yes
0
میثاق س.ع.امام
1397/06/20 - 11:29
اندر احوال شرکت تعاونی مسکنِ به نام بنیاد شهید وایثارگران ،
وظلم مضاعف و شکننده به خانواده های شهدا ایثارگران و نخبگان ،

.اعضا و سهامداران اصلی و واقعی ، مالباختگان خود کرده بر اعتماد نام وعنوان ، یکی می گفت طرف اومده صد میلیون نقد داده نود میلیون امتیاز خریده ،هنوز میگن پانزده میلیون دیگه باید پرداخت کنه،۴۰ میلیون هم وام و بیست سی میلیون هم برای سند .... چون علی الحسابه،،،
واقعا عجب مسکن مهربابرکتی بوده برای بعضی ها... ...گلوگیره......
لعن ونفرین بر ستمگر ،

چرا وقتی ۴۰ میلیون وامه ده میلیون بیشتر از وام سی میلیونی ها باهمان مبلغ زور کذایی بایدپرداخت شود، در صورتیکه این ده میلیون تبعیض و ناعادلانه است ، چرا پرداخت می کنن و چک می دهند ، عادی شده برای عده ایی پول دادن روی هوا ، نه قراردادی نه سندی نه تعیین قیمت نهایی وکارشناسی....
حداقل روی این ده میلیون اضافه بر اضافات اعتراض کنید ......

ده میلیون ضربدر تعداد واحدهای وام چهل میلیونی
مساوی بر به کام شرکا به نام شهدا

ومتعجبیم بر مسولین ودستگاههای قضایی اطلاعات و امنیتی که هیچ واکنش قاطع و عاجل وموثرانجام نداده اند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.