01 ارديبهشت 1398/ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61136
1397,چهارشنبه 21 شهريور12:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسکنی به کام شرکا، به نام شهدا!


میثاق س.ع.امام- اندر احوال شرکت تعاونی مسکنِ به نام بنیاد شهید و ایثارگران و ظلم مضاعف و شکننده به خانواده های شهدا ایثارگران و نخبگان، اعضا و سهامداران اصلی و واقعی، مالباختگان خود کرده بر اعتماد نام وعنوان

 یکی می گفت طرف اومده صد میلیون نقد داده، نود میلیون امتیاز خریده، هنوز میگن پانزده میلیون دیگه باید پرداخت کنه، ۴۰ میلیون هم وام و بیست سی میلیون هم برای سند .... چون علی الحسابه. واقعا عجب مسکن مهر بابرکتی بوده برای بعضی ها... گلوگیره لعن ونفرین بر ستمگر!

چرا وقتی ۴۰ میلیون وامه، ده میلیون بیشتر از وام سی میلیونی ها با همان مبلغ زور کذایی باید پرداخت شود؟ درصورتی که این ده میلیون تبعیض و ناعادلانه است، چرا پرداخت می کنن و چک می دهند؟ عادی شده برای عده ای پول دادن روی هوا، نه قراردادی نه سندی نه تعیین قیمت نهایی و کارشناسی... حداقل روی این ده میلیون اضافه بر اضافات اعتراض کنید ......

ده میلیون ضرب در تعداد واحدهای وام چهل میلیونی مساوی بر به کام شرکا، به نام شهدا !

و متعجبیم بر مسئولین و دستگاه های قضایی اطلاعات و امنیتی که هیچ واکنش قاطع و عاجل و موثر انجام نداده اند!


کد خبرنگار : 20


بنیاد     مسکن     میلیون     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
مشکانی
1397/06/23 - 13:14
سلام دوستان بالا30سال استکه جنگ تمام شده ومارزمندگان وجانبازان زیر25درصدها همچنان بامشکلات روحی روانی ومالی بخاطر مریضی که ازجنگ اورده ایم دست وپنجه نرم میکنیم ومسولین امر انگارنه انگارکه ما همان کهنه سربازان امام خمینی ره هستیم که نگذاشتیم کشور بدست بعثی ها واربابانش بیفتد .حال هرکدام به صندلی گردونی تکیه داند وحق وحقوق این شیرمردان رانادیده میگیرند واشکارا به این دوقشر ظلم میکنند .اما قانون بکارگیری بازنشستگان را دیروز مطرح کردند امروز اجرایی چرا برای رزمندگان این چنین نیست ونمیکنند؟؟؟چه مشکلی بین مسولین استکه اینهمه سنگ اندازی میکنند؟؟؟لطف جواب تک تک رزمندگان وجانبازان زیر25درصدها را بدهید ...فاش نیوز نماینده همه رزمندگان وجانبازان کشوراست وازمدیرمحتر این سایت تقاضامندیم به یاریمان بشتابد همانگونه که می شتابد .....

Reply
no
0
yes
0
1397/06/25 - 23:37
سلام ، مسکن مهر یکی از ظلمها و ستمهای عمدی به اقشار کم درآمد بوده که از صفر تا صد تخلف و جرم است و تمام عوامل دست اندر کار در تخلفات و جرایم شریک هستند زیرا آنها با دستکاری و تغییر غیر قانونی قوانین مجلس و بی اعتناعی به قوانین انبوه سازی کاری کردند که هر واحد مسکن مهر شرکت تعاونیها حدود 20 میلیون تومن از واحدهای همسان انبوه ساز گرانتر شده و هیچیک از مسئولان پاسخگوی مردم نیستند.
بارها عرض کردیم اجازه بدهید تا بازرسی از یک شرکت تعاونی را بعنوان پیلوت انجام دهیم تا سایر پروژه ها نیز از الگوی بازرسی بهره مند شوند و هزاران میلیارد اختلاس از جیب اقشار کم درآمد به جیب عده ای فاسد و معلوم الحال خارج شود اما طبق معمول کو گوش شنوا ؟
اعضای تعاونیهای مسکن مهر بیش از 10 سال در انتظار تحویل واحد ها هستند اما علیرغم تکمیل واحدها تحویل نمیدهند زیرا هرسال صورتجلسه و مجوز افزایش قیمت را گرفته و همچنان از تحویل واحدهای تکمیل شده خودداری میکنند. به قول دوست عزیز اگر افزایش حداقل 20 میلیون تومن در هر واحد را برای تمام واحدهای مسکن مهر محاسبه کنیم اعدادی بدست میآید که سرسام آور و شوکه خواهد بود.
موضوع اختلاس عادی شده اما آنچه بسیار نگران کننده است چنین مبالغ نجومی و کهکشانی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در اختیار عده ای مفسدان فی الارض قرار گرفته که در حال حاضر مشغول تخریب و نابودی اقتصاد کشور هستند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.