31 تير 1398/ ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61209
1397,یکشنبه 25 شهريور09:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

محل اسکانی برای یک ایلامی نبود!


منتظر المهدی- اینجانب از جانبازان جنگ تحمیلی از توابع استان ایلام می باشم. برای درمان به تهران بنیاد شهید مراجعه کردم. برای اسکان چند روزه اما مسئولین بهداشت و درمان هتل جانبازان جنگ تحمیلی استان ایلام را به نفع خودشان مسدود کرده اند و حق جانبازان ایلامی که هشت سال مدام زیر بمباران و آوارگی و مردانی شجاع در برابر صدام ملعون مقاومت کردند و از مرز خود به طرف شهرهای بالا فرار نکردن و جلو تانک و توپ دشمن بعثی ایستادگی و مقاومت کردند.

مسئولان بنیاد شهید و نماینده استان ایلام هیچ ارزشی برای رفاه و درمان یعنی اسکان چند روزه قائل نیستند و فقط به فکر منافع شخصی خودشان هستند.

در ضمن هزینه درمان و به دست آوردن سلامتی باید طرف قرارداد تمام بیمارستان ها باشد و طبق سنت رسول اکرم (ص) حرام نیست.

والسلام


کد خبرنگار : 20


جانباز     ایلام     اسکان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1397/06/26 - 01:09
سلام ، برادر بزرگوار هرگونه آزار و اذیت و ضدیت با مسلمانان حرام و گناه کبیره است اما میدانیم سالهاست پس از انقلاب اسلامی ایران وضعیت استکبار جهانی رو به افول و نابودی گذاشته است. استکبار جهانی سالهاست برای نابودی و کشتار و قتل عام مسلمانان دست به هر جنایتی زده است حتی مردم آمریکا و اروپا را برای بدنام کردن مسلمانان بوسیله القائده و طالبان و داعش و سایر تروریستها به قتل رسانده است.
استکبار جهانی با تطمیع مسئولان کشورها توانسته به برخی مسلمانان در کشورهای بوسنی و عراق و سوریه و لیبی و میانمار و یمن و بحرین و مصر و فلسطین و افغانستان و غیره دسترسی داشته و آنان را به قتل برساند که آمار قتل عام مسلمانان در سالهای گذشته از دهها میلیون نفر گذشته است.
آنها بوسیله عده ای وطن فروش و روحانی نما در مقابل گرین کارت و مبالغی دلار تلاش میکنند به صفوف مستحکم مسلمانان ایرانی دست پیدا کنند تا ایرانیان را قتل عام کنند زیرا استکبار جهانی ملت و انقلاب اسلامی ایران را عامل بیداری مسلمانان و ملتهای جهان میداند و قصد دارد با هر ترفند و حیله ای به ملت ایران دست پیدا کند و تمام مسلمانان بخصوص شیعیان اثنی عشری و شهادت طلب را قتل عام کند.
افسوس که عده ای خود فروخته فکر کردند با گرین کارت و مبالغی دلارهای نجس و حرام میتوانند شاهد کشتار و قتل عام مسلمانان و شیعیان ایرانی باشند و خودشان در امان بمانند در حالیکه چنانچه استکبار جهانی خدای ناکرده بتواند به ملت ایران دست پیدا کند اولین نفراتی که به قتل میرساند همین وطن فروشان اجنبی پرست و احمق هستند که نقشه و راههای نفوذ به صفوف مستحکم ایرانیان را به دشمنان نشان میدهند.
مقام معظم رهبری در خصوص تمام مسائل کشور اظهار امیدواری و آینده درخشان کشور را پیش بینی کردند اما در موضوع رشد بی سابقه نقدینگی اظهار نگرانی کردند زیرا میدانیم حدود یکصد سال قبل انگلیس با خرید غلات و مایحتاج مردم قحطی مصنوعی ایجاد کرد و بیش از نیمی از مردم ایران را قتل عام کرد لذا اینکه میگویند نقدینگی 16 هزار تریلیون در جیب مردم است حرفی نابجا و اشتباه است بلکه باید بدانیم این مبالغ نجومی در اختیار دشمنان داخلی قرار دارد که سالهاست با نفوذ در حاکمیت بیت المال را چپاول کردند و در چند سال گذشته هرچه بودجه و درآمد کشور بوده در اختیار گرفتند.
چنانچه کمی موضوعات اقتصادی کشور را بررسی کنیم یقین داریم دشمنان اسلام و مسلمین بطور گسترده در حاکمیت نفوذ کردند و بشدت مشغول تخریب اعتقادات و اعتماد ملت به نظام اسلامی هستند تا در وقت مقتضی با ایجاد شورش راه را برای نفوذ استکبار باز کنند.
اگر هوشیار نباشیم و همچنان از شورش دشمنان داخلی هراسان و سیاستهای گذشته را برای آزادی مطلق رسانه های دشمنان برای شستشوی مغزی مردم و خیالات و توهمات حفظ آرامش در حالیکه مردم زیر فشارهای اقتصادی و معیشتی نابود میشوند دنبال کنیم تاریخ کوفیان تکرار خواهد شد لذا دشمن در صفوف مردم نفوذ کرده و همانطور که امام علی (ع) به کوفیان هشدار داد چنانچه در جنگ و مقاومت در مقابل توطئه و دسیسه های معاویه کوتاهی کنند آنگاه آنچنان بر آنها مسلط خواهد شد که از کوفیان بجز تعدادی باقی نماند اما کوفیان تعلل کردند تا عدم توجه به دستورات و ارشادات امام معصوم (ع) باعث کشتار و قتل عام وسیع آنان شد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.