23 آذر 1397/ ۰۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61283
1397,شنبه 31 شهريور12:05
اشتراک گذاری در:
عکس روز

همسران شهدا مشمول معافیت از پرداخت حق بیمه نیستند


س -  بنده همسر شهید و کارمند  یکی از دستگاه های دولتی هستم آیا همسران شهدا ی شاغل در دستگاه های دولتی از پرداخت حق بیمه نیز معاف هستند یا خیر؟
- خیر همسران شهدا در اصلاحیه ماده 37 قانون جامع در قانون برنامه ششم توسعه ، منظور نشده اند و مشمول معافیت نیستند.

 

***

س - بنده سید مهدی فلاح میرعباسی فرزند آزاده سیدرضا فلاح میرعباسی،کارشناس رشته برق قدرت و شغلم برقکاری ساختمان و ونصب دوربین های مداربسته ودزدگیر اماکن بصورت سیار است . قصد راه اندازی دفتر کوچکی برای فروش،نصب و خدمات دوربین و.... را دارم. چگونه می توانم از تسهیلات وام خود اشتغالی بنیاد شهید استفاده نمایم؟ آیا بدون پروانه کسب می توانم وام دریافت کنم؟
سقف وام خوداشتغالی چقدر است؟


-  برای راهنمایی بهتر به صندوق اشتغال ایثارگران مراجعه و درخواست اطلاعات لازم را بکنید.

 




همسر شهید     تسهیلات وام     اشتغالی     بنیاد شهید                            




نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.