24 مهر 1397/ ۰۶ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61447
1397,سه شنبه 10 مهر09:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انحراف انقلاب با عمل خائنین!


ناشناس- با تشکر از فاش نیوز عزیز که درد دل های کهنه ایثارگران را بازگو می کند زیرا سال هاست از طریق همین سایت مقدس فریاد می کنیم که نمایندگان با سوء استفاده از آمارهای ایثارگران طوری برنامه ریزی و آیین نامه ها را تدوین می کنند که قوانین مصوب پس از سالها رفت و آمد در مجلس و هیات وزیران متاسفانه کارآمد نیستند و فقط به تعدادی معدود از ایثارگران برخوردار هستند.

 برای مثال وام مسکن که سالیانه ده ها هزار فقره پرداخت شده اما فقط ایثارگرانی توانستند از وام مسکن استفاده کنند که حداقل معادل مبلغ وام را سرمایه شخصی داشته باشند در حالیکه بسیاری از جانبازان با انواع مشکلات مالی و معیشتی و اجاره نشینی هنوز نتوانستند از وام مسکن که حق قانونی بوده طی 30 سال گذشته استفاده کنند لذا به نظر می رسد تسهیلات بنیاد برای افراد برخوردار تصویب شده درحالیکه جانبازی ها و شهادت ها برای حکومت جمهوری اسلامی بنام مستضعفان و پابرهنگان تشکیل و هدایت شده است.

 کمال شرمساری اینجاست که عده ای سیاست مدار با استفاده از ثروت های نجومی که از جیب همین کوخ نشین ها جمع کردند یا عده ای خائن که از دشمنان ملت و نظام اسلامی تغذیه می شوند، در پست های حساس نظام اسلامی رخنه کردند و اساس و پایه انقلاب اسلامی را مبدل به حکومتی سرمایه پرست و کاخ نشین و اشرافی کردند. آیا این وضعیت حاصل خون هزاران شهید است؟ آیا آرمان های متعالی شهیدان این بود که عده ای غربگرا و کاخ نشین و بالا شهری در صدر حکومت قرار بگیرند و شرایط را طوری پیش ببرند که برخی مردم تصور کنند دوران شاهنشاهی بهتر از حکومت اسلامی بوده است؟
آیا اهداف امام راحل (ره) از انقلاب اسلامی این بوده که عده ای در لباس روحانیت شیعه کاری کنند که سناتورهای شاهنشاهی و نوکران آمریکایی جرات نداشتند مرتکب شوند؟

 هرگز چنین نیست لذا اکنون مردم هوشیار و بیدارتر از چهل سال قبل هستند و به خوبی می دانند چه کسانی در انحراف انقلاب اسلامی نقش دارند و در کوچه و بازار می گویند چه کسانی مشغول چپاول بیت المال و خیانت به آرمان های امام راحل (ره) و شهیدان میباشند.


کد خبرنگار : 20


انقلاب     مسئولین     انحراف     فاش نیوز                            
Reply
no
2
yes
0
ایثارگر
1397/07/11 - 02:23
بنیادشهیدنمونه اش

Reply
no
0
yes
0
رفيعي نژاد مجروح شيميايي اعصاب روان
1397/07/11 - 11:39
دقيقا همينطور هست حتي بنياد هم به همين شکل است بعد سالها با احراز جانبازي در بنياد ويگان اعزامي حتي مشکل اوليه درمان راهم حل نکردند سراغ هر مسولي چه استاني ويا کشوري رفتم فرستادند بهزيستي يا کميته امداد شرمشان باد مرگشان باد قوانين هست اجرا نميشوند يا ضغيف اجرا ميشوند وموردي يک ايثارگر البته بحق چندين وچند بار يک وام يا خدمات را ميگيرد وديگري حداقلي هم شاملش نميشود اعتراض هم کني درهرجا با ادبياتي که لايق خودشان هست برخوژد ميکنند تا کي اين مشکبات ادامه دارد وگوش شنوايي نيست تمام پيش بيني هاي امام ره به واقعيت پيوسته اتش جهنم جايگاه ان عده اي هست که رزمندگان وجانبازان را در پيچ وخم زندگي روز مره رها کرده و بدنياي کثيف خود مشغولند وبدتر از انها عده اي قافل هستند که اعتراض اين قشر را در شرايط فعلي خيانت ميدانند که اگر همين رزمتدگان جانبازان وايثارگران نبودند اين ميز وپست ومقام نبود که بتازتد توهين وخيانت کنند لعنت خدا بر خيانتکاران به امام ره وشهدا وايثارگران

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.