06 ارديبهشت 1398/ ۲۱ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61659
1397,یکشنبه 22 مهر10:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جستجوی بهشت در گوگل!


کنجکاوانه از در وارد شدم. خادمی آنجا ایستاده بود و به من گفت با آسانسور برو بالا. پس بهشت، در بالا قرار داشت. از آسانسور که خارج شدم، کمی که به دست راست پیچیدم، مات و مبهوت سر جا خشکم زد از آنچه که می دیدم ...

جستجوی بهشت در گوگل!

فاش نیوز - روز آخر حضورم در مشهد مقدس بود. از سمت صحن نواب وارد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) شدم. بعد از عرض سلام و اذن دخول، کمی که جلوتر آمدم ناگهان چشمم به تابلویی افتاد که تا به حال آن را ندیده بودم.

گام هایم را تندتر کردم و به طرف آن نقطه حرکت کردم. روی تابلو نوشته بود "بهشت ثامن الائمه(1)". کنجکاوانه از در وارد شدم. خادمی آنجا ایستاده بود و به من گفت با آسانسور برو بالا. پس بهشت، در بالا قرار داشت. از آسانسور که خارج شدم، کمی که به دست راست پیچیدم، مات و مبهوت سر جا خشکم زد از آنچه که می دیدم . در آنجا قبور زیادی به چشم می خورد که سنگشان سفید بود و با نظم خاصی کنار هم قرار داشتند. کمی که دقت کردم متوجه یک زیبایی دیگری شدم. در آنجا قبور مطهر شهدا هم قرار داشت که با دو شاخه گل لاله از سایر قبرها متمایز می شد.

یک ساعتی آنجا بودم و بعد به زیارت حرم امام رضا (ع) رفتم و از محضر آقا خواستم این آخرین زیارتم نباشد که به پابوسش می آیم. با چشم گریان به هتل برگشتم. هنوز ذهنم درگیر آن مزار شهدا بود. لذا در گوگل کلمه بهشت ثامن را جستجو کردم، متوجه شدم در اطراف حرم امام رضا(ع) دو بهشت ثامن دیگر هم بوده است. در یکی از آنها مزار مطهر شهید قرآنی دفن شده است؛ همان که در حادثه منا حضور داشت؛ "شهید محسن حاجی حسنی کارگر".

ای کاش باز هم توفیق زیارت مشهد الرضا(ع) و شهدای اسلام این خاک مطهر و نورانی از نزدیک نصیبم شود!

گزارش از جعفری


کد خبرنگار : 23


بهشت     شهدا     ثامن الائمه                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.