شناسه خبر : 61675
دوشنبه 23 مهر 1397 , 12:24
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جلوه‌هایی از عبودیت در جبهه

رزمندگان دریادلانی بودند که دل را به دریای معرفت الهی سپردند و در ساحل امن الهی در حال عبادت و بندگی به معراج حق شتافتند. همانا آنان شیران عرصه جنگ بودند.

رزمندگانی دراوج بندگی سر به آستان حضرت دوست گذاشته اند

می بینی گرد و غبار صحنه نبرد بر چهره هایشان‌ نمایان است، اما روح بلند و آسمانی اشان در حال اوج و پرواز به سوی پروردگار است همانهایی که لحظه‌ای از یاد خدا غافل نشده و تمام پیروزی‌های عرصه جنگ را به مدد الهی به دست آوردند و چه زیبا هر یک با معبود خود نجوا می‌کنند.

رزمندگانی دراوج بندگی سر به آستان حضرت دوست گذاشته اند

در هر موقعیت و شرایطی از یاد خدا غافل نشده و سر بر سجود و بندگی از اطاعت خدا میگذاشتند، همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند، «من از این چهره های نورانی و بشاش شما و از این گریه های شوق شما حسرت می برم.» و این چنین امام (ره)  خود را در برابر رزمندگان خاضع و متواضع نشان می‌دادند و آنان را به خاطر ایمان و عملکردشان شایسته برمی‌شمردند.

جلوه‌هایی از عبودیت در جبهه+ عکس

جلوه‌هایی از عبودیت در جبهه+ عکس

جلوه‌هایی از عبودیت در جبهه+ عکس

جلوه‌هایی از عبودیت در جبهه+ عکس

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi