28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61700
1397,سه شنبه 24 مهر13:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهدا و جانبازان امنیت کشور را تضمین کردند


رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: شهداء و جانبازان و اسرا عزیز کشورمان، عزّت، استقلال، سربلندی و امنیت را برای این مردم و مملکت به ارمغان آوردند.

«سعید اوحدی» رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه آئین افتتاحیه نمایش «نقطه رهایی» که شب گذشته در ضلع شمالی مصلّی امام خمینی (ره) با حضور برخی مسئولان فرهنگی و هنری کشور برگزار شد، گفت: در روز افتتاحیه این مراسم شاهد بازتاب بسیار خوبی بودیم که شایسته تشکر ویژه از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و ... است.

وی با تأکید بر اینکه دوران دفاع مقدس برگی زرّین در انقلاب اسلامی ایران است، افزود: زیباترین و ماندگارترین آثار چهل سال تلاشی که برای حفظ و امانتداری ارزش‌های شهداء شد، همین دوران دفاع مقدس است. به عبارات دیگر، دوران دفاع مقدس برگ زرّینی در انقلاب است.

به گفته اوحدی، در دوران دفاع مقدس عزیزترین سرمایه‌های نظام داده شد تا عزّت، استقلال و سربلندی برای این مملکت به ارمغان آورده شود.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افزود:‌ شهداء و جانبازان و اسرا عزیز کشورمان، عزّت، استقلال، سربلندی و امنیت را برای این مردم و مملکت به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به نمایش «نقطه رهایی» که روایتگر خاطرات دوران دفاع مقدس است، گفت: در این نمایش بنا داریم نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی را بتوانیم با ارزش‌های شهدا و دوران دفاع مقدس آشنا کنیم.

اوحدی با اشاره به اینکه امسال در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با راه‌اندازی کارگروهی سعی کردیم ببینیم به کدام از بخش انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌توانیم بپردازیم که اثرگذاری خاصی داشته باشد که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به روایت گوشه‌هایی از دوران جنگ و حقایق آن بپردازیم که نمایش «نقطه رهایی» از این ویژه‌برنامه‌هاست.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم


جانبازان     امنیت کشور     شهدا                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.