28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61725
1397,پنجشنبه 26 مهر12:43
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ارائه خدمات علوم پزشکی گیلان به زائران خارجی اربعین


 

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از آمادگی کامل نیروهای بهداشت و درمان استان برای خدمت رسانی به زائران خارجی اربعین خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی داودی در جلسه استانی ستاد اربعین حسینی بیان داشت: تیم‌های بهداشتی- درمانی این دانشگاه از زمان ورود زائران خارجی از مرز زمینی آستارا به کشور، توانسته اند به ۲۸۰ نفر از مجموع یک هزار و یکصد زائری که تاکنون به استان وارد شده اند، خدمات پزشکی ارائه دهند.

وی اظهار داشت: برای اینکه زائران خارجی با سلامت و بدون دغدغه به سفر زیارتی خود ادامه دهند، نیازمند همراهی و مشارکت سایر نهادها و سازمان ها هستیم.

وی با اشاره به استقرار آمبولانس های فوریت پزشکی شهرستان آستارا در محل برپایی موکب های زائران خارجی خاطر نشان کرد: بیمارستان شهید بهشتی آستارا و تمامی مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان در آمادگی کامل به سر می برند تا در صورت نیاز زائران به خدمات درمانی، به آنان خدمات دهند.

داودی اضافه کرد: از تمام ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی استفاده خواهد شد و در این باره بازرسی های بهداشت محیطی نیز در شهرستان های مرزی تشدید شده است.

 
گیلان     خدمات     اربعین     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.