شناسه خبر : 61806
سه شنبه 01 آبان 1397 , 11:50
اشتراک گذاری در :
عکس روز

نماینده بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد

نماینده بانوان جانباز نخاعی در گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و مسئول کمیته بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد.

فاش نیوز - نماینده بانوان جانباز نخاعی در گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و مسئول کمیته بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، به دنبال درخواست بانوان جانباز نخاعی برای حضور فعال درگروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی، برای پیگیری مطالبات این قشر معظم، با بحث و بررسی موضوع در هیئت مدیره انجمن، نهایتاً موافقت و مقرر شد با اطلاع رسانی موضوع به بانوان جانباز، در فضای مجازی و به وسیله شبکه های اجتماعی(سروش و تلگرام) نسبت به برگزاری انتخابات از بین بانوان داوطلب که کاندید می شوند اقدام شود.

براساس گزارش ارائه شده از سوی «سیدمحمدمدنی» به عنوان بازرس انجمن، با حضور 22 نفر از بانوان جانباز نخاعی، و از میان خانم ها «آمنه احمدی» و «فریبا شیخعلی» که کاندیدای داوطلب این انتخابات بودند، خانم آمنه احمدی با کسب ۱۷ رای به عنوان نماینده بانوان جانباز نخاعی به منظور شرکت در جلسات گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و پیگیری مطالبات آنها، انتخاب گردید.

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
حالا فردا اون بقیه جانبازان نخاعی زن که نتونستند تو انتخابات شرکت کنند مثل اون بعضی آقایان قشقرق درست می کنند که این انتخابات درست نیست ،. خب حالا خانم احمدی میاد می بینه چقدر میشه از این تشکیلات خودجوش خورد و برد . بعد متوجه میشه اونا که می گفتن ما انجمنو قبول نداریم ، فلانه ، بهمانه ، اله ، بله ... الی ماشالله از این حرفا که بعضیها تو کامنتاشون نوشتن ... چقدر راست می گن !
شما که می دونستید زنها حساس ترن اقلا بیشتریاشونو جمع می کردید !
سلام و عرض تبریک .انشاءالله موفق باشند.
شخصا نه دعوتی شدم نه شرکت کردم چرا
ولی اگر اهداف پیگیری به مشکلات نخاعی از طرف هرکس باشد دعاگویم اگر عدالت اجرا شود ونظارتی دقیق بربنیاد باشد اگر خودرویی یازمینی ویا کار بنگاه و شرکتی گرفته شد سفری برا خواص وراه بلد ها مهیا شد ودیگران تماشاچی ومحروم و.....وانجمن هم سکوت کرد وکیل دیگران نیستند
انتخاب به جا و شایسته سرکارخانم آمنه احمدی بعنوان نماینده بانوان انجمن جانبازان نخاعی را تبریک عرض نموده و برای ایشان و دیگر خواهران جانباز نخاعی سراسر کشور آرزوی موفقیت و سربلندی می نماییم .
گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی سیستان و بلوچستان
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیفتح الفتوح ناشر دفاع مقدسبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانانتشارات حدیث قلماسامی راه اندازان جمعیت جانبازانمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi