07 بهمن 1398/ ۰۲ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 61806
1397,سه شنبه 01 آبان11:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نماینده بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد


نماینده بانوان جانباز نخاعی در گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و مسئول کمیته بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد.

نماینده بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد

فاش نیوز - نماینده بانوان جانباز نخاعی در گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و مسئول کمیته بانوان انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار فاش نیوز، به دنبال درخواست بانوان جانباز نخاعی برای حضور فعال درگروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی، برای پیگیری مطالبات این قشر معظم، با بحث و بررسی موضوع در هیئت مدیره انجمن، نهایتاً موافقت و مقرر شد با اطلاع رسانی موضوع به بانوان جانباز، در فضای مجازی و به وسیله شبکه های اجتماعی(سروش و تلگرام) نسبت به برگزاری انتخابات از بین بانوان داوطلب که کاندید می شوند اقدام شود.

براساس گزارش ارائه شده از سوی «سیدمحمدمدنی» به عنوان بازرس انجمن، با حضور 22 نفر از بانوان جانباز نخاعی، و از میان خانم ها «آمنه احمدی» و «فریبا شیخعلی» که کاندیدای داوطلب این انتخابات بودند، خانم آمنه احمدی با کسب ۱۷ رای به عنوان نماینده بانوان جانباز نخاعی به منظور شرکت در جلسات گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی و پیگیری مطالبات آنها، انتخاب گردید.

 


کد خبرنگار : 23


Reply
no
0
yes
0
1397/08/01 - 13:32
حالا فردا اون بقیه جانبازان نخاعی زن که نتونستند تو انتخابات شرکت کنند مثل اون بعضی آقایان قشقرق درست می کنند که این انتخابات درست نیست ،. خب حالا خانم احمدی میاد می بینه چقدر میشه از این تشکیلات خودجوش خورد و برد . بعد متوجه میشه اونا که می گفتن ما انجمنو قبول نداریم ، فلانه ، بهمانه ، اله ، بله ... الی ماشالله از این حرفا که بعضیها تو کامنتاشون نوشتن ... چقدر راست می گن !
شما که می دونستید زنها حساس ترن اقلا بیشتریاشونو جمع می کردید !

Reply
no
0
yes
1
رضاپوریان ج قطع نخاع
1397/08/01 - 23:14
سلام و عرض تبریک .انشاءالله موفق باشند.

Reply
no
0
yes
0
1397/08/04 - 10:49
شخصا نه دعوتی شدم نه شرکت کردم چرا
ولی اگر اهداف پیگیری به مشکلات نخاعی از طرف هرکس باشد دعاگویم اگر عدالت اجرا شود ونظارتی دقیق بربنیاد باشد اگر خودرویی یازمینی ویا کار بنگاه و شرکتی گرفته شد سفری برا خواص وراه بلد ها مهیا شد ودیگران تماشاچی ومحروم و.....وانجمن هم سکوت کرد وکیل دیگران نیستند

Reply
no
0
yes
0
حبیب الله سالاری
1397/08/16 - 19:06
انتخاب به جا و شایسته سرکارخانم آمنه احمدی بعنوان نماینده بانوان انجمن جانبازان نخاعی را تبریک عرض نموده و برای ایشان و دیگر خواهران جانباز نخاعی سراسر کشور آرزوی موفقیت و سربلندی می نماییم .
گروه پیگیری انجمن جانبازان نخاعی سیستان و بلوچستان

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.