28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61850
1397,یکشنبه 06 آبان10:25
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خدمات رسانی پرسنل درمانی سراسر کشور به زوار اربعین


همزمان با آغاز راهپیمایی باشکوه اربعین اباعبدالله الحسین(ع) پرسنل ارادتمند به اهل‌بیت در بخش بهداشت و درمان کل کشور نیز برای ارائه خدمات دهی به زائران حسینی در مسیر راهپیمایی حضور پیدا کردند.

خدمات رسانی پرسنل درمانی سراسر کشور به زوار اربعین

فاش نیوز - همزمان با آغاز راهپیمایی باشکوه اربعین اباعبدالله الحسین(ع)، پرسنل ارادتمند به اهلبیت در بخش بهداشت و درمان کل کشور نیز برای ارائه خدمات دهی به زائران حسینی، در مسیر راهپیمایی حضور پیدا کردند.

 لیدر اکیپ اورژانس و فوریت های پزشکی استان قزوین طی گفت و گویی با گزارشگر ما در پایانه مرزی چزابه بیان کرد: استان های قزوین، کرج، گیلان، لرستان، کرمان و شیراز با 22 دستگاه آمبولانس و سه دستگاه اتوبوس آمبولانس در درمانگاه و در مسیرهای مورد نظر مشغول به خدمت هستند.

"چیا حکیمی" که سابقه 9 سال خدمت در بخش درمانی استان قزوین را دارد، درباره شروع خدمات دهی به زوار اربعین گفت: ما از تاریخ 29 مهر تا 10 آبان به طور شبانه روزی در خدمت زوار معزز هستیم.

ایشان طی یک همکاری ارزشمندی تصاویری از آغاز فعالیت همکاران درمانی خود برای مراسم اربعین در اختیار پایگاه خبری«فاش نیوز» قرار دادند.

لازم به ذکر است بخش بهداشت درمان استان خوزستان و سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان نیز در راستای خدمت رسانی به زوار محترم در درمانگاه مرکزی پایانه چزابه حضور داشتند.

گزارش از جعفری


کد خبرنگار : 17


اهواز     پیاده روی اربعین     بهداشت و درمان خوزستان                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.