30 تير 1398/ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61864
1397,دوشنبه 07 آبان10:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نامه گلایه آمیز نمایندگان ملت به رییس جمهور


عضو فراکسیون ایثارگران ابطال بخشنامه دولت در خصوص هزینه های درمانی ایثارگران را خواستار شد.

نامه گلایه آمیز نمایندگان ملت به رییس جمهور

فاش نیوز - عضو فراکسیون ایثارگران ابطال بخشنامه دولت در خصوص هزینه های درمانی ایثارگران را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، امیر خجسته نماینده ایثارگر مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم خدمات رسانی به قشر ایثارگر اظهار داشت: در جلسه مورخه ۹۷/۷/۱۱هیات محترم وزیران در مورد نحوه پوشش بیمه تکمیلی جانبازان شاغل در دستگاه های دولتی مصوبه ای به تصویب رسید که موجی از نارضایتی و اعتراض جانبازان را در نحوه پوشش خدمات بیمه ای در پی داشت و نحوه اجرای آن مورد رضایت وکلای ملت و جانبازان عزیز  نبوده و نیست.

Image result for ‫امیر خجسته‬‎

 نماینده آزاده مردم همدان حاطر نشان کرد: در طی سال های گذشته پوشش خدمات دهی جانبازان شاغل در دستگاه های دولتی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می گرفت و این نحوه ارائه خدمات رضایت مندی جانبازان را در پی داشت.

وی با اشاره به جلسه مورخ 11/7 1397 هیات وزیران با شماره 92138/ت55783 در مورخ ۹۷/۷/۱۴ماده (2) آیین نامه اجرای فصل سوم قانون جامع خدمات رسانی به ایثار گران تصریح کرد: این رویه دستگاه های دولتی را موظف کرده است که  از اوایل آبان ماه امسال، جانبازان شاغل در دستگاه های اجرایی از طریق دستگاه محل خدمات مشمول خدمات پوشش بیمه ای شوند.

نماینده ادوار مجلس متذکر شد: البته این موضوع با نبود منابع مالی  برای ایجاد رفاه و خدمات رسانی به جانبازان با توجه به شرایط جسمی آنان اخبلال هایی را به وجود آورده است و  نمایندگان ملت طی نامه گلایه آمیزی به رییس جمهور خواستار لغو این مصوبه هیات وزیران شدند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آسایش، امنیت و اقتدار امروز کشور مدیون ایثار و از خود گذشتگی جانبازان است یادآور شد::جانبازان حق بزرگی به گردن دولت و مجلس دارند و  مسئولین باید شرایط جسمانی و وضعیت الی جانبازان را درک کنند.


کد خبرنگار : 23


خجسته     ایثارگران     مجلس شورای اسلامی     فاش نیوز                            
Reply
no
1
yes
2
جانبازشیمیایی
1397/08/07 - 14:40
سلام جناب دکتر روحانی، جناب دکتر جهانگیری دستتان دردنکند بااین مصوبه اخیرتان علیه ایثارگران. بنده حالا دارم حس میکنم که نمک این طعم دهنده کهنه و رویایی نسل بشر می تواندکاربردهای وحشت انگیزی هم داشته باشدمثلا پاشیدن به زخمی که سی سال است هرروزتازه تر می شودونیز پی بردن به مصداق این مصرع:
مازیاران چشم یاری داشتیم/خودغلط بود آنچه می پنداشتیم
وفقط در این وامصیبت دوران، شما راارجاع می دهم به قطره های خونی که ازقلم باباطاهربرروی کاغذ چکیده است :
ته که نوشم نه ای نیشم چرایی /ته که یارم نه ای پیشم چرایی / ته که مرحم نه ای برزخم ریشم/نمک پاش دل ریشم چرایی


Reply
no
0
yes
5
ایثارگر جنگی
1397/08/08 - 01:23
من قبلا از بیمه مکمل آموزش و پرورش استفاده میکردم که اصلا خدمات نمی داد و چند سالی هم طلب خسارت بیمه دارم ولی از وقتی که زیر پوشش بیمه بنیاد شهید و بیمه ایران رفتیم وضعیت تقریبا خوب شد ولی متاسفانه با آوردن بیمه دی مشکلات دوباره آغاز شد ( ادارات دولتی قادر به خدمات بیمه به ایثارگران نیستند)

Reply
no
0
yes
7
1397/08/08 - 02:01
قای نوروزی, شماها نمایندگان مجلس, چطور در عرض یک روز به ۴ وزیر رای اعتماد دادید اما الان نزدیک به یک ماه است که بچه های عزیز جانباز بخاطر عدم رعایت قانون ماموریت به تحصیل, آواره مانده اند؟!!!!!!!!!
چرا کاری نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟


Reply
no
0
yes
1
حسین
1397/08/09 - 17:11
سلام اقای خجسته خدا قوت ظلم های فراوانی به ایثار گران وخانواده انان در حال وقوع است به داد انها برسید با این وضعیت ظاهرا انان نباید دیگر پای صندوق های رای حاضر شوند

Reply
no
0
yes
1
جانبازشیمیایی
1397/08/12 - 14:44
باعث تاسف است که جانبازان ملعبه بازی های سیاسی دوجناح شوند!
عزیزانم،این قایم باشک بازی هابرای من جانباز شیمیایی اسپری دویست هزارتومانی نمی شوند!
هرچه سریعتر فکری به حال جانبازان مستاصل بفرمایید!!
به راستی پوست که کلفت می شود، خداترسی ازمیان رخت می بندد!!

Reply
no
0
yes
0
@
1397/08/12 - 17:07
ماموریت تحصیلی چی شد ؟؟؟؟

Reply
no
0
yes
6
اصغرجانباز فرهنگی
1397/08/13 - 00:33
گلایه چه فایده ای دارد منم گلایه مندم کار از گلایه گذشته دیگر تحمل تحقیر وطعنه را نداریم خوشا به حال انهایی که رفتند وندیدند اما حتما شاهد وناظرند

Reply
no
0
yes
5
ایثارگر
1397/08/13 - 14:20
رییس جمهورمحترم اجرایی شدن قوانین را ابلاغ میکنندامازاجرای قوانین ایثاراللخصوص بندالف ماده 87 خبری نیست...چرا؟؟؟؟آیاباایثارگران مشکل دارند؟

Reply
no
0
yes
0
جانبازجنگ
1397/08/14 - 02:13
دو2تامیشه4تا ! 19تانمیشه که!!!یا به تعبیر بگه لقمه دورسرچرخوندن!!!قانون میگه بهداشت و درمان جامعه هدف(خانواده معظم شهدا،جانباژان وآزادگان)100%رایگان،،،،،هر ارگان،اداره و یا سازمانی که میخواد پرداخت کنه،،،چه بنیادباشه چه اداره ی مربوطه!نفس کارچیه؟دولت موظف به تعیین بودجه و اجرای قانون.والسلام...حالاچرانمایندگان به دولت التماس میکنندوکاسه گدایی به دست گرفتند؟!قوه مجریه وظیفه ش،اجراست! نمایندگان محترم اردوان بخواهیدودولت را زیرسوال ببرید،،،آیااهیچ از
ان،سازمان و.....نیست که بردولت نظارت کندوازدولت بخواهد،،،مگه باهم تعارف دارید ویا.....!!!اصل نظام پاتاق فکراین. مشکل وکلیه مشکلات را حل کند و..........

Reply
no
0
yes
0
محمد
1397/08/19 - 23:42
بنظر من مقصر نمایندگان مجلس هستند دارن التماس میکنند که بیمه جانبازان به بنیاد برگردد وای به شما شما باید به دولت دستور دهید نه خواهش

Reply
no
0
yes
0
1397/08/20 - 16:44
سلام..دوستان عزیزاولأدست دولت ومجلس درموردمصوبات ایثارگران یکیست.دومأشنیدیم که جناب جهانگیری فرموده بودن که بنده اختیارعوض کردن منشی خودمم ندارم حالا چی شده که یکدفعه بیمه چهارصدهزارایثارگرتوسط ایشون درجلسه هیئت دولت قطع میشه..خداعالم است.

Reply
no
0
yes
0
محمد
1397/08/28 - 19:45
سلام امروز زنگ زدم به شماره ۱۱۱۱ ریاست جمهوری ضمن گلایه از بیمه تکمیلی کارشناس پاسخگو گفتند چرا شما اویزون این اداره و بنیاد شدین در جا خشکم زد و از خجالت تماسم را قطع کردم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.