شناسه خبر : 61920
یکشنبه 13 آبان 1397 , 11:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» برگزار شد

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و با مشارکت فرهنگسرای خاتم (ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 برگزار شد. این برنامه به طور ماهانه برگزار می‌شود.

این ویژه برنامه که با هدف ترویج مؤلفه‌های ایثار و شهادت و در جهت آشنایی بیشتر شهروندان با زندگی و اندیشه‌های شهدا و ایثارگران دفاع مقدس ماهانه برگزار می‌شود، در ماه محرم و صفر نیز در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) میزبان جمعی از خانواده معزز شهدا و شهروندان منطقه 18 بود.

بر اساس این گزارش، روایتگری زندگی و فداکاری شهدا توسط راویان دفاع مقدس، تلاوت قرآن کریم توسط قاریان ممتاز منطقه 18، سخنرانی اشکیان رزمنده و جانباز دفاع مقدس، خاطره‌گویی والدین شهدا، ذکر توسل و زیارت عاشورا و همچنین تجلیل از خانواده شهیدان از جمله بخش‌های مختلف این برنامه بود.

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» برگزار شد

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» برگزار شد

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» برگزار شد

دومین ویژه برنامه «سفره شهدا» برگزار شد

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام من جهت گرفتن حققوق به کجا مراجعه کنم لشکر 21حمزه تیپ 4 درمنطقه 33ماه جنگیدم سلامتی را از دست دادم فریاد رسی نیس با یارانه زندگی میکنم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi