05 فروردين 1398/ ۱۹ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 61924
1397,یکشنبه 13 آبان13:48
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خدمات رسانی بهداشت و درمان سپاه ولی عصر (عج)خوزستان به زوار اربعین/تصاویر


واحد بهداشت و درمان سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان با حضور در پایانه مرزی چزابه اقدام به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به زائران اربعین حسینی کرد.

خدمات رسانی بهداشت و درمان سپاه ولی عصر (عج)خوزستان به زوار اربعین/تصاویر

فاش نیوز - واحد بهداشت و درمان سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان با حضور در پایانه مرزی چزابه  اقدام به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به زائران اربعین حسینی کرد .

دکتر سلطان زاده ، معاونت بهداشت و درمان سپاه حضرت ولی عصر (عج) در استان خوزستان در این باره چنین توضیح داد : معاونت بهداشت و درمان سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز اقدام به راه اندازی اورژانس صحرایی در مرز چزابه کرده و در کنار واحدهای درمانی مستقر در درمانگاه مرکزی چزابه مشغول خدمات رسانی شد . 

 وی در ادامه افزود : در این راستا همکاران ما با جدیت و دلسوزی خاصی برای کنترل بیماری های واگیردار ، توصیه های بهداشتی لازم و مناسب را برای زائران توضیح داده و راهکارهای درمانی و بهداشتیِ حفظ سلامت را آموزش می دهند . همچنین در این خصوص شش هزار بروشور و پمفلت بهداشتی برای زوار معزز تهیه گردید .

آقای رحیمی ، مسئول پاراکلینیک تخصصی حضرت فاطمه الزهرا (س) اهواز نیز درباره اعزام نیروهای امدادی و بهداشتی شاغل در واحد بهداشت و درمان سپاه بیان کرد : نیروهای متخصص ما با افتخار و شور حسینیِ زاید الوصفی شبانه روز در خدمت زوار امام حسین (ع) بودند .

لازم به ذکر است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون همواره بر تربیت نیروهای متخصص و کارآمد مخلص همت داشته است . در تمام این سالها دوشادوش مردم ولایی و شهیدپرور ایران ، با حضوری فعال و خادمانه از ارزشهای اسلامی و آرمانهای امام راحل پاسداری نموده و حتی جانشان را برای امنیت و استقلال ایران اسلامی در طبق اخلاص به راه دوست بذل نموده اند.

گزارش از جعفری


کد خبرنگار : 17


اربعین     خوزستان     اهواز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.