شناسه خبر : 62038
دوشنبه 21 آبان 1397 , 09:35
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعزام کانون پیام آوران عاشورا به اردوی جهادی

اولین اردوی جهادی خواهران شهدا به همت سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس عملیاتی می‌شود.

کانون پیام آوران عاشورا به اردوی جهادی اعزام می‌شوند

کارگروه خواهران شهدا تحت عنوان «کانون پیام آوران عاشورا» در نظر دارد در راستای ماموریتهای خود جهت محرومیت زدای، آبادسازی مناطق محروم و کم برخوردار کشور به ویژه در زمینه های فرهنگی اردوهای جهادی را با هدف ترویج مولفه های ایثار و شهادت راه اندای کند.

اردوهای جهادی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استفاده از شور و نشاط انقلابی جوانان مستعد در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی است و مهم‌ترین رسالت و اهداف کانون «پیام آوران عاشورا» از برگزاری اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، خودسازی و رفع محرومیت‌زدایی است.

اولین هدف اردوی جهادی خودسازی است. همان‌طور که برترین جهاد‌ها «جهاد اکبر» در معرکه نفس است. این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند. در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.

انتهای پیام/

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi