30 ارديبهشت 1398/ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62075
1397,سه شنبه 22 آبان11:16
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برگزاری اولین اردوی جهادی خواهران شهدا


مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از عملیاتی شدن اولین اردوی جهادی خواهران شهدا به همت این سازمان خبر داد.

برگزاری اولین اردوی جهادی خواهران شهدا

مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس از عملیاتی شدن اولین اردوی جهادی خواهران شهدا به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس خبر داد. مجتهدزاده گفت: کارگروه خواهران شهدا تحت عنوان "کانون پیام آوران عاشورا" در نظر دارد در راستای مأموریت‌های خود جهت محرومیت‌زدایی، آبادسازی مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور به ویژه در زمینه‌های فرهنگی اردوهای جهادی را با هدف ترویج مؤلفه‌های ایثار و شهادت راه‌اندازی کند.

مجتهدزاده اظهار داشت: اردوهای جهادی بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استفاده از شور و نشاط انقلابی جوانان مستعد در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی است و مهم‌ترین رسالت و اهداف کانون «پیام آوران عاشورا» از برگزاری اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، خودسازی و رفع محرومیت‌زدایی است.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با بیان اینکه اولین هدف اردوی جهادی خودسازی است، یادآور شد: همان‌طور که برترین جهاد‌ها "جهاد اکبر" در معرکه نفس است. این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند. در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.