31 ارديبهشت 1398/ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62081
1397,سه شنبه 22 آبان13:13
اشتراک گذاری در:
عکس روز

قرار نیست پاداش هایمان داده شود؟!


سیدعلی تقی آبادی- من هنوز پاداش پایان خدمت وطلب ذخیره مرخصی جانبازان70%بعداز گذشت بیش از(3)دهه پرداخت نشده و دولت هر روز بار مالیش را به رُخمان میکشد. مملکتی که جدای از ذخایرنفت وگاز که کشورهای اروپائی مثقالی ندارندوطبق آمار کشورمان (ایران) بجز نفت وگاز ی که گفتم بیش از(56)برابر معادن کل قاره اروپا را داردچطوراست کشورهای اروپائی در نازونعمت زندگی می کنند ولی مردم ایران در سخت ترین شرایط!

 البته به جز(10%)که دولتیان و نمایندگان وابستگانشان و بازاریانی که ازآب کره می گیرند بقیه واقعاً درسختی به سر می برند، جای دوری نمیرم. همین آلمانی که دنیا را به آتش کشید و به دنبال کشورگشایی ببینید چطور همه مردمش در نازونعمتند و به بازماندگان جنگشان لقب شهروند ویژه اعطا نموده اند و ازحقوق ومزایای استفاده می کنند که حتی صدراعظمشان بهره نمی برد!

 ماکه به قول حضرات در دفاع جان دادیم سلامتیمان را دادیم بااینهمه نعمت های خدادادی خصوصاً این دولت جناب پرزیدنت فریدون تو چشم ملت نگاه می کند ودروغ تحویل می دهد. نه تنها خودش که وزرا ومعاونین ایشان نیز به چشم ملت نگاه می کنند ودروغ می گویند.

 همانطور که اشاره داشته هنوزبعدازگذشت بیش از(3)دهه طلب (60)ماه پاداش پایان خدمت و طلب ذخیره مرخصیمان را پرداخت نکرده اند و حقوقی هم که پرداخت می کنند از اردیبهشت سال(97) به یک چهارم بلکه بیشتر هم کاهش پیداکرده است.

در ادامه بایستی گفت حق مسلم وقانونی همسران جانبازان 70%و حتی (50%) میباشد که به همسرانشان حقوق جداگانه وبیمه تاًمین اجتماعی و پاداش پایان خدمت به میزان(3)برابر جانبازان بایستی پرداخت گردد. چراکه بیش از خود جانباز این همسر وحتی فرزندان جانبازان هستند که بیشتر زحمت کشیده، بیشتر زخم وزبان وتهمت وافتراء شنیده ومی شنوند وبه نظر بنده بایستی به فرزندان جانبازان(70%)حقوق ومزایا پرداخت کنندولی بااینهمه بایستی بعرضتان برسانم ازاین دولت جناب پرزیدنت فریدون آبی گرم نمی شود.

 فقط میتوانم بگویم خداوند قادروتوانا نبخشدکه صدالبته اینان نه به خدااعتقادی داشته ونه به روز رستاخیز ولی درتاریخ به عنوان منفورترین دولت شناخته خواهندشد و آیندگان لعن و نفرینشان همراه و توشه آخرتشان خواهد بود.

 جهت استحضار جانبازان وهموطنان شماها خود شاهدبوده اید دولتیان خود را خادم مردم میدانند ومدیون ومرهون خانواده معزز شهداء و جانبازان ولی چنانچه برای درخواست قانونی سراغشون رفته، اولاً اجازه نمیدن باطرف ملاقات کنی! ثانیاً چنانچه پیش بیاد در راهروی وکریدوری جایی ببینیش سلام کنی جواب سلامت راکه نمیدهد، بماندحتی رویش را برنمی گرداندکه چشمش به چشمت نیفته ولی انصافاً شما آقا رو نگاه کنیدکه سران ممالک دنیا هر روز ملاقات باایشان را دارند ولی ازاین طرف هم نگاه کنید وقتی جانبازان باایشان ملاقات دارند چگونه یکی به یکی جانبازان را درآغوش گرفته وبوسه های از سر مهربرسروصورت جانبازان میزنند.

 کجای دنیا چنین رهبری را دیده اید،البته میدانم این خواسته خیلی ها میباشد ،سلامتی وطول عمرباعزتتان را خواهانیم،باتقدیم احترامات ویژه معلول دفاع چراکه خود رادرحدواندازه جانبازان ندانسته وباتشکروسپاس ویژه از دست اندرکاران عزیز وبزرگوار فاش نیوزکه بدون منت رسالتشان را به نحواحسنت انجام داده و می دهند،تندرستی تان هنراه طول عمرباعزتتان را از خداوندسبحان خواستارم


کد خبرنگار : 20


مرخصی     جانبازان     پاداش     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
پارسا
1397/08/24 - 19:36
سلام و تشکر از سایت فاش نیوز
خدایا به حق تمام شهدا از دولت فریدون و تمام دولی که در حق ایثار گران ظلم مسلم روا داشتند نگذر و حقشان را کف دستشان بگذار تا درس عبرت شود

Reply
no
0
yes
0
جانباز 50 درصد
1397/08/27 - 20:04
بنام خداوند ارحم الراحمین
با سلام وعرض ادب محضر تمامی ایثارگران بزرگوار بخصوص جانبازان صبور
برادر عزیز کدام پاداش اینها کمترین حق ما که دفترچه اتکا وحکمت کارت است نمیدهند دنبال پاداش هستید پس کی کفش 800 دولاری بپوشد که برابر است با حقوق 6 ماه ما جانبازان حالت اشتغال بنیاد است عزیز برادر چه فکرهای میکنید . ما جانبازان از شدت ناراحتی ونگرانی برای زن وبچه هامون داریم یکی یکی زودتر از موعد دار فانی را وداع میکنیم . روز حشری هم هست روز حساب وکتابی هم هست من که واگزار کردم به خداوند شدید العقاب کردم .
جانباز 50 درصد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.