30 ارديبهشت 1398/ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62139
1397,شنبه 26 آبان10:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز
حماس:

افزایش دقت و شدت انفجار موشک‌های مقاومت


یحیی السنوار رئیس دفتر سیاسی حماس بر ادامه مقاومت در برابر اشغالگران تأکید کرد و گفت: انگشت مجاهدان ما هرگز از روی ماشه سلاح مقاومت کنار نخواهد رفت.

حماس: دقت و شدت انفجار موشک‌های مقاومت بیشتر شده است

به گزارش شبکه خبری المیادین،  یحیی السنوار در مراسم بزرگداشت شهدای حمله اخیر رژیم صهیونیستی به خان‌یونس که شامگاه جمعه در نوار غزه و با حضور هزاران نفری مردم برگزار شد، در سخنانی گفت: چشم‌های ما هرگز به خواب نمی‌رود و انگشت مجاهدان ما هرگز از روی ماشه تفنگ کنار نخواهد رفت.

وی با اشاره به پیشرفت‌های موشکی مقاومت فلسطین افزود: تعداد موشک‌های ما افزایش یافته و دقت و شدت انفجار آنها بیشتر شده است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که برای اولین بار در تاریخ مقاومت، مجاهدان فلسطینی تحت یک پرچم و کلام واحد فعالیت می‌کنند.

السنوار خطاب به حکومت‌های عربی که روند عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را در پیش گرفته‌اند، گفت: شما دروازه پایتخت‌های عربی را به‌روی دشمن صهیونیستی بگشایید و ما نیز در مقابل، در نوار غزه به‌روی آنها آتش خواهیم گشود.

رئیس جنبش حماس در نوار غزه تصریح کرد: محاصره نوار غزه که از سوی دشمن اعمال شده است، دیر یا زود با تفاهم یا با توسل به زور رفع خواهد شد. ما تلاش می‌کنیم به هر شیوه‌ای این محاصره را بشکنیم و زندگی شرافتمندانه‌ای را برای مردم خود در نوار غزه فراهم کنیم.

السنوار همچنین از تشکیلات خودگردان و همه گروه‌های فلسطینی خواست برای حل اختلافات و تشکیل دولت وحدت ملی پای میز مذاکرات بنشینند.
حماس     موشک     فلسطین                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.