03 خرداد 1398/ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62144
1397,شنبه 26 آبان12:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

درمان ۳ صعب العلاج را دریابید!!!


محمد کاظم کول ابادی- من جانباز و فرزندمعلول و همسر صعب العلاج چه کنیم؟

احتراما ضمن آرزوی توفبق و بهروزی بدینوسیله اینجانب جانباز شیمیایی ریوی تحت درمان با سابقه 60 ماه حضور در جبهه های حق علیه باطل و 5 بار مجروحیت به شماره ملی 5749408612 بازنشسته فرهنگی با توجه به دارا بودن فرزندی صعب العلاج (معلول ونیاز به دیالیز درهفته سه مرحله دارای زخم بستراز 14 ماه قبل، نیازمند سنداژ. سابقه تشنج زیاد و لحظه ای و عفونت های ادراری .ریوی و فشارخون ) و همسری صعب العلاج و دارای بیماریهای خاص ( دیابت نیازمند لانتوس و انسولین. مشکلات روحی. سابقه بیش از 10 عمل جراحی ) و نظر به اطلاع مشکلات عدیده حقیر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و تائیدیه های متعدد با توجه به نیاز به درمان های ویژه فرزندم سجاد که از ابتدای سال جاری 4 بار بستری و عمل شنت گذاری. تعبیه لوله از گردن جهت دیالیز. تشنج و کما و رفع عفونت ادراری از 97.7.21 لغایت 97.8.4 درحال حاضر داری 2 زخم بستر عمیق و نیازمند دیالیز و حضور پرستار در منزل. معاینات متعدد پزشکان فوق تخصص و متخصص و دارو های خاص و اقدامات پرشکی می باشد.

 و نیاز خودم به اکسیژن و داروهای خاص که هیچ کدام از اقدامات مورد نیاز حقیر و همسر و فرزندم مورد تعهد بیمه آتیه سازان حافظ نمی باشد و اداره متبوع نیز از تامین هزینه ها امتناع می کند.

لذا با توجه به وجود سه صعب العلاج در یک منزل دستور فرمائید تا بنیاد شهید و امور ایثارگران حقیر و خانواده ام را از تسهیلات بیمه دی بهرمند نماید . عنایت و محبت حضرتعالی و همکارانتان مزید امتنان است آبان ماه 1397 اماده ارائه مدارک مثبت موضوعات مطروحه فوق هستم


کد خبرنگار : 20


جانباز     شیمیایی     بیمار صعب العلاج     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.