30 ارديبهشت 1398/ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62180
1397,یکشنبه 27 آبان14:56
اشتراک گذاری در:
عکس روز

«مرگ بر آمریکا» یعنی...


«مرگ بر آمریکا» پرچم مبارزه و نماد مبارزه با استکبار و شیطان های مجسم است.

مرگ بر آمریکا استکبار ستیزی و صهیونیسم ستیزی و استعمار ستیزی و جهانخواری و امپریالیسم ستیزی و مبارزه با بسیاری از عوامل عقب ماندگی کشورها و ملت های دنیا و جنایت ها و کشت و کشتارها و نماد زر و زور و تزویر رو همه رو با خودش داره .

شما کافیه ترامپ رو که رو بازی می کنه، به عنوان یک فرد سفید آمریکایی که خلق و خو و تفکر اخلاق و منشش همونیه که همه از یک تربیت شده نظام خودمحور با خوی استکباریه آمریکا و غرب وحشی سراغ دارن ببینید و پی به ذات نظام سرمایه داری و امپریالیستی آمریکا که امام عزیز اون رو شیطان بزرگ نامید ببرید.

آمریکا سردمدار همه پلیدی ها در نظام بین الملله و رفتار دیگر کشورها و قدرت ها هم از اون تأثیر میگیره به قول نماینده فعلی ایران در سازمان ملل عامل پا نگرفتن دموکراسی و حقوق بشر در جوامع جهان سوم هم همین آمریکا و غربی ها هستند. نمونه اش اینکه دولت مردمی دکتر مصدق با کمک آمریکا و انگلیس به نفع شاه دیکتاتور ساقط میشه یا پاتریس لومومبا در آفریقا و آلنده در شیلی و ...

امروز هم در خاورمیانه از حاکمان دیکتاتور کشورهایی مثل عربستان و بحرین و ... حمایت میشه و درعوض نهایت تلاششون رو میکنن تا جمهوری اسلامی رو که مهمترین دغدغه رهبرش اینه که انتخابات و اعمال حاکمیت مردم حتی یک روز هم به تأخیر نیفته ساقط کنند.
مرگ بر آمریکا     آلنده     پاتریس لومومبا                                
Reply
no
4
yes
2
ناشناس
1397/08/27 - 17:38
بسیار عالی بود ، متشکرم
به امید نابودی همه دیکتاتورهای جهان هستی
عامل همه بدبختی ها ، جهل و خرافات و ترویج ان است
به نظرمن برنامه نویس تلگرام الان عزیزین بنده خداست


Reply
no
1
yes
10
ناشناس
1397/08/27 - 18:10
اگر با این جمله دلتان شاد می شود بگویید
ولی هر بار یادتان باشد با این جمله صدها جوان بیکار می شود
دهها قرارداد همکاری با ایران لغو می شود
فقر گسترش می یابد
اگر دلت شاد میشه بگو

Reply
no
7
yes
2
1397/08/28 - 05:41
خوشبختانه این یک بار شاخک های منافق شناسی فاش نیوز کار کردند و واکنشی را از ایشان شاهد بودیم. ببینید شما اگر بدانید که ان کس که می گوید نگویید مرگ بر امریکا سال هاست در فضای مجازی به پرستش شاهی که وجود ندارد می پردازد و شعار های خاص خودشان را هم دارند شاید از واکنش دادن منصرف می شدید و مثل همیشه سانسور را ترجیح می دادید.
مرگ بر امریکا مرگ بر منافق هست یا مردم در کنار مرگ بر امریکا مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه هم می گویند این ادم ها اولا از این شعار ها بسیار عصبانی می شوند چون مرگ بر این ادم ها هست دوما ان همه تلاش می کنند که شعار های خودشان را بدهند و غالب شوند اما حریف شعار های یک ملت در فضای حقیقی نمی شوند. سوما این شعار ها بسیار تاثیر گذار هست چرا که ما با همین شعار ها شاهی را بر کنار کردیم و ان ها عصبانی می شوند چون که تلاش هایشان و ارزو هایشان بر باد می رود البته ارزوی ان ها ارزوی مرگ است چون که رهبر می گویند اگر ان ها بیایند همه را می کشند.
قضیه اینجوریه قضیه نفهمی و ندانستن نیست که

no
0
yes
7
ناشناس
1397/08/29 - 09:53
انکه می گویند، که نگویید مرگ برامریکا، نه منافق است و نه شاه دوست
بلکه یک دوستدار ایران و مدافع صلح در کره زمین است .
حداقل ایات الهی را خوب بخوانید و به مردم تهمت نزنید .
این که هی بگوییم مرگ بر فلان ...... چه اثری جز بدبختی و فقر داشته ؟
بلکه راه درست مبارزه این است که کشورمان را مثل سوئیس شبیه سازی کنیم و با پیشرفت و قدرت در دنیا حرف بزنیم و نه با شعار .
الان همین عراق شبله که توی جنگ نظامی شکست خورد ، داره پیش ایران عرض اندام می کنه و همه بهترین امکانات و محصولات کشاورزی ایران رو داره برای مردمش می بلعه . انوقت مردم ایران باید گوجه پلاسیده بخورند !
اگر ما خرد داشتم،
باید فرهنگ عالی بودن را در مردم گسترش می دادیم و نه فرهنگ مرگ و...
مردم هندوستان با 1000دین مختلف هرگز به منابع طبیعی خودشان اسیب نمی زنند و به زمین و درخت احترام می گذارند . چون دولت برایشان فرهنگ سازی کرده .
حالا فرهنگ کشور ما چیه ؟
مرگ بر ....
آزموده را آزمودن خطاست
کار دیگر باید کرد .
چشمها را باید شست .


Reply
no
0
yes
0
1397/09/03 - 17:42
دركشورهاي جهان سوم كه در معرض استثمار منابع وفرهنگ هستند طبيعي است سرشان توي كارشان باشد ملتها فقط دنبال خورد خوراك تفريح استفاده از واردات رفاهيات هستند
اما در كشورهاي به اصطلاح در حال پيشرفت ملتها تلاش ميكنند استقلال خود را بازيابند ومديراني بكار ميگيرند كه تواناي انجام اامور راندارند ويا بنوعي وابستگي فكري به جاي دارند براب اثبات خود نياز به دشمن فرضي دارند تا حكومت كنند وگاهي هم مثل مالزي اتفاق مي افتد كه كولاك ميكنند
در كشورهاي ازادي خواه ومدعي از هر لحاظ هرچند رهبراني قوي داشته باشند به علت خصلت ازادي خواهي وروشنگري وانتقال تجربيات خود به ديگر كشورها زير زربين مستكبران عالم هستند چه مرگ بر انها گفته شود وچه دست دوستي دراز شود كوبيده وتحريم و،،،،،، ميشوند جرا چون قرار نيست ملتها در سرنوشت خود حاكم شوند لذل براي ايجاد شور انقلابي وايجاد نفرت از استكبار جهاني اين شعاير لازم كه ضروري هم هست هدف اسيبشناسي واگاهي دهي به افراد هست كه بدانند ايدىولوژي وتفكر انها مورد غضب دشمن هست نه چيز ديگر مثال ان برجام ودوستي ظريف با كري ولبخند قدم زدن هديه نوه دادند ايا نتيجه اي داد پس انها بنيادي با اين تفكرات اختلاف دارند فرقي نميكند مرگ بگوىيد يا دستبزنيد دشمن دشمن ذهن افكار ماست پس بهتره محكم بگوييم مرگ بر امريكا

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.