03 خرداد 1398/ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62195
1397,دوشنبه 28 آبان13:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بنیاد شهید دقیقاً کجاست و چه می کند؟!


درحالی که از دفن بزرگان و ذیحقانی نظیر علماء و مراجع عظام، پدران بزرگوار شهدا و خانواده های چند شهیدی و پدران سرداران بزرگ، جانبازان کمتر از ۷۰ درصد که به واسطه ی حتی عارضه جانبازی به درجه ی شهادت نائل آمده اند...

بنیاد شهید دقیقاً کجاست و چه می کند؟!

فاش نیوز -  شهدا کار ما از شرمندگی گذشته است؛ درحالی که از دفن بزرگان و ذیحقانی نظیر علماء و مراجع عظام، پدران بزرگوار شهدا و خانواده های چند شهیدی و پدران سرداران بزرگ، جانبازان کمتر از ۷۰ درصد که به واسطه ی حتی عارضه جانبازی به درجه ی شهادت نائل آمده اند، مسئولین جانبازی  که در ماموریت های خطیر جان به جان آفرین تسلیم کرده اند و ده ها بزرگان و حق داران ارزشمند که وصیت هم کرده اند در جوار شهدای گرانقدر به خاک سپرده شوند در سالیان متمادی در گلستان شهدا ممانعت شده است.
اما چه شده است که مرحوم نوربخش، رئیس سازمان تأمین اجتماعی که در سانحه تصادف رانندگی، بدون رعایت قوانین و مجوزهای لازم، با زور و قلدری و برخوردهای نسنجیده در این مکان مقدس دفن می شود که بعدا مسئولین ناچار شوند نبش قبر کرده و جنازه را به مکان دیگری انتقال دهند.
این بار هم کدخدا را قبلا دیده اند و اینچنین زشت عمل کردند. اما بدانید که صاحب و ناظر ده ما و گلستان شهدای ما خداوند تعالی و حضرت ولیعصر عج و سیدالشهداء (ع) است و دیر یا زود جواب در خور و قوی خواهند داد.‌‌‌..

شنیده شده گویا گروهی از خانواده های شهدا و ایثارگران معترض این کار بوده اند و مورد ضرب و شتم هم قرار گرفته اند. این کار با علایق باندی و جناحی صورت گرفته و این شهید سازی های قبیله ای را مرتکب شده اند.

راستی کسی خبر دارد بنیاد شهید دقیقا" کجاست و چه می کند؟!


 


کد خبرنگار : 19


گلزار شهدای اصفهان     مرحوم نوربخش     بنیاد شهید اصفهان                                
Reply
no
0
yes
0
1397/08/28 - 16:30
پیکر سیدتقی نوربخش رییس فقید سازمان تامین اجتماعی عصر امروز (جمعه) با حضور جمعی از مسئولان کشوری، استانی و قشرهای مختلف مردم درصحن دارالرحمه حرم حضرت عبدالعظیم (ع) به خاک سپرده شد.

Reply
no
0
yes
0
نخاعی دردمند
1397/08/28 - 18:08
این شهدا یند که بزرگی به ما می دهند یا بزرگانند که به شهدا بزرگی می بخشند
دفن در قطعه ای از بهشت
امام رضا و هارون در یک بقعه در طوس دفن شده اند شعری هم درقسمت بالا سر دیده ام که مایه عبرت است
باید قانون مدار باشیم به قانون احترام بگذاریم خود خواه وپیرو هوای نفس نباشیم
ولی متاسفانه ... وزیان کرده وهمچنان متضرر بی قانونی خواهیم بود والعاقبه للمتقین

Reply
no
0
yes
3
1397/08/28 - 18:16
بنياد شهيد تعطيل شده فقط عده اي حقوق ميگيرند واقوامشان را رىيس ميكنند البته در مركز ايران تهران جناب شهيدي

Reply
no
0
yes
3
محسن بابائی
1397/08/29 - 10:14
آیا مسئولان بنیاد شهید لیاقت دارند در این منصب ها بمانند؟ شما مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران تو این وضعیت بدبختی که تو کشور حاکم شده آیا برنامه ریزی دارید.آیا اولویت ها مشخص شده اند.منظورم اولویت دولت نه الویت ایثارگران به نظر من اولویت شما باید اشتغال فرزندای شهدا و فرزندای جانبازان هفتاد درصد باشه که قوانینش هم در برنامه پنج ساله ششم آمده ،الان میدونین من فرزند شهید با چه بدبختی زندگی میکنم دقیقا افتادیم به گدایی .کلمه گدایی رو عمدا به کار بردم تا بدونین عمق فاجعه چقدره. بعضی از فرزندای شهدا تونستن استخدام بشن ولی مابقی چی .من و امسال من فرزند شهید که هنوز بیکار بیکاریم چه کنیم .بخاطر خدا من تحصیل کرده رو به کار ورزی هم معرفی نمیکنن .اکثر فرزندای شهدا بیکار الان متاهل و دارای فرزند مثل من هستن تو این وضعیت چجوری زندگی کنیم.تا کی التماس مادر بکنیم که مادر خرج منو بده بخدا تو سن 36 سالگی و داشتن معلولیت پیش زن و بچه نمی تونیم سرمو نو بالا بگیرم.لططططططفا فرعیات رو رها کنید و به اصل موضوع برسید. اینقدر قوانین را کش دار نکنید،که ماجرا برای شما پیچیده بشه.دوسال از اجرای قوانین ششم توسعه گذشته و شما هنوز در خم یک کوچه اید و فقط حرف میزنید و به فکر آن هستید که چگونه این قوانین را اجرا کنیم که دولت از ما راضی باشد.اگر روی زمین من خجالت زده خانوادم هستم مطمعن باشد که شما رو سیاه عالمید و پیش خدای متعال سرافکنده از اعمال خویش خواهید بود انشالله نفرین من و امثال من دامن تمام مسئولان نالایق را خواهد گرفت.حال از خود سوال بپرسید آیا مسئولان بنیاد شهید لیاقت دارند در این منصب ها بمانند؟ میر محسن بابائی فرزند شهید از استان اردبیل

Reply
no
0
yes
3
جانبازوبرادرشهید
1397/08/29 - 14:44
سلام.دقیقادرخواب غفلت بسرمیبرندودقیقامیدانندچکارمیکنند..ولی بترسندازروزقیامت وجواب شهداء......

Reply
no
0
yes
1
محمد
1397/08/29 - 18:41
بنیاد شهید دقیقا در حال کمک به سایر نهادهای دولتی برای از بین بردن بیمه ایثارگران ، باطل کردن ماموریت تحصیلی فرزندان جانبازان و.......... است.

Reply
no
0
yes
1
حسین
1397/08/29 - 21:24
سلام ظاهرا مسولان بنیاد نقش یک مرده شور فاقد اراده واختیار را بازی می کنند اقای شهیدی تا دور نشده برو

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.