29 ارديبهشت 1398/ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62454
1397,سه شنبه 13 آذر10:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

احداث آسایشگاه بانوان جانباز نخاعی آغاز شد


عملیات احداث اولین مجتمع خدمات توانبخشی ویژه بانوان جانباز نخاعی در محل مرکز جامع توانبخشی بقیةالله تهران آغاز شد.

احداث آسایشگاه بانوان جانباز نخاعی آغاز شد

فاش نیوز - عملیات احداث اولین مجتمع خدمات توانبخشی ویژه بانوان جانباز نخاعی در محل مرکز جامع توانبخشی بقیةالله تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از یک منبع آگاه، در اقدامی هرچند دیر ولی قابل تقدیر، از آغازین روز هفته جاری کلنگ احداث مجتمع خدمات توانبخشی ویژه جانبازان نخاعی در ضلع شمال غربی آسایشگاه بقیه الله بر زمین زده شده و با خاک برداری و گود برداری، وارد مرحله اجرایی گردیده است.

از مشخصات فنی و متراژ این آسایشگاه اطلاعات دقیقی در دست نیست و فاش نیوز در تلاش است تا با کسب اطلاع از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و موسسه فرهنگی، توانبخشی و ورزشی ایثار صحت موضوع را جویا شده و خوانندگان را به ویژه بانوان جانباز نخاعی را در جریان جزئیات قرار دهد.

شایان ذکر است در سطح کشور، تعداد 32 بانوی جانباز نخاعی هستند که به خاطر وضعیت خاص آنها، ضرورت وجود یک آسایشگاه ویژه برای این عزیزان بشدت احساس می شد، ضمن اینکه انجمن جانبازان نخاعی نیز بارها در دیدار های خصوصی و عمومی با مسئولین و مکاتبات بسیار، لزوم احداث چنین مجتمع خدمات توانبخشی را مورد تاکید قرار داده بود که گویا مسئولین امر بالاخره به این نتیچه رسیده اند که نسبت به احداث آسایشگاه ویژه بانوان جانباز نخاعی اقدام نمایند.

باتوجه به وضعیت خاص و ویژه این دسته از جانبازان، امید می رود مسئولین بنیاد و موسسه ایثار تسریع در احداث و بهره برداری از آسایشگاه یا مرکز توانبخشی بانوان جانباز را در اولویت قرار دهند.


کد خبرنگار : 21


Reply
no
0
yes
0
معلول
1397/09/13 - 15:00
خوش به حالتون . یه سر پناه می سازن برای شما.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.