03 خرداد 1398/ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62468
1397,پنجشنبه 15 آذر08:56
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جانباز نخاعی مازندرانی به کاروان شهیدان ملحق شد


جانباز شهید «محمدرضا اسکندری» عضو لشکر ۱۶ زرهی قزوین بود و ابتدا به روستای «دمیو» در مریوان، محور دزلی به عنوان مسئول حفظ و حراست روستا رفت و در همان سال در حمله عراقی ها بر اثر انفجار خمپاره دچار ضایعه نخاعی شد.

جانباز نخاعی مازندرانی به کاروان شهیدان ملحق شد

فاش نیوز - جانباز شهید «محمدرضا اسکندری» عضو لشکر ۱۶ زرهی قزوین بود و ابتدا به روستای «دمیو» در مریوان، محور دزلی به عنوان مسئول حفظ و حراست روستا رفت و در همان سال در حمله عراقی ها بر اثر انفجار خمپاره دچار ضایعه نخاعی شد.

به گزارش خبرنگار ما، جانباز70% و قطع نخاع محمدرضا اسکندری از شهرستان بابل پس از سال ها درد و رنج ناشی از جراحت در دفاع مقدس و طی یک دوره بیماری، بالاخره به آرزویش رسید و به خیل شهدا پیوست.

مراسم وداع با پیکر مطهر این جانبازِ شهید، عصر روز چهارشنبه 14 آذر، بعد از نماز مغرب و عشا در محل آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل و مراسم تشییع این شهید عزیز روز پنجشنبه 15 آذرماه، از ساعت 8:30 صبح از بیمارستان «شهید یحیی نژاد» بابل تا میدان هلال احمر انجام می شود و سپس به زادگاهش روستای سفیدطور منتقل و تدفین خواهد شد.

 

شهید محمدرضا اسکندری سال 1348 در روستای «صلحدارکلا»ی بندپی غربی بابل به دنیا آمد و در سال 1365 درحالی که 17 سال بیشتر نداشت، داوطلبانه وارد جنگ تحمیلی شد.

او عضو لشکر ۱۶ زرهی قزوین بود و ابتدا به روستای «دمیو» در مریوان، محور دزلی به عنوان مسئول حفظ و حراست روستا رفت و در همان سال در حمله عراقی ها بر اثر انفجار خمپاره دچار ضایعه نخاعی شد.


کد خبرنگار : 17


جانبازقطع نخاع     شهید     محمدرضا اسکندری     فاش نیوز     بابل                        
Reply
no
0
yes
0
1397/09/14 - 17:49
روحش شاد رحم الله من یقراالفاتحه مع الصلوات
دوماه پیش در بیمارستان خاتم با آقای جباری به دیدارش نایل شدیم واقعا غافلیم از مرگ وسفر اخروی خداوند به خانواده محترم واشنایان صبر واجر عنایت فرماید

Reply
no
0
yes
0
1397/09/16 - 07:42
روحش شاد به خانواده محترم وپدر بزرگوارشان تسلیت میگویم





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.