02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62483
1397,شنبه 17 آذر09:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز
نماینده مجلس تهدید کرد:

مجلس بیمه تکمیلی ایثارگران را به بنیاد برمی گرداند


نماینده ایثارگر مجلس بر واگذاری بیمه تکمیلی به بنیاد شهید و امور ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده تاکید کرد.

مجلس بیمه تکمیلی ایثارگران را به بنیاد برمی گرداند

فاش نیوز - نماینده ایثارگر مجلس بر واگذاری بیمه تکمیلی به بنیاد شهید و امور ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده تاکید کرد.     

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سلیمانی نماینده ایثارگر مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بخشنامه دولت در واگذاری بیمه مکمل ایثارگران به دستگاه های دولتی متذکر شد: به عنوان نماینده ملت، من معتقد به اعمال قانون هستم و در مورد بیمه مکمل ایثارگران باید طبق قانون عمل شود و به همان صورتی که قبلا در قانون ذکر شده است، موضوع باید برگردد و بنیاد شهید وظیفه ذاتی خود را انجام دهد.

وی با اشاره به الزام دولت به اجرای قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی متذکر شد: دولت باید به قانون برنامه ششم توسعه در مورد ایثارگران عمل کند و اگر غیر از این باشد، از وظیفه خود عدول کرده است.

سلیمانی ادامه داد: اگر دولت در لایحه بودجه در مورد واگذاری بیمه تکمیلی به دستگاه های دولتی اصرار بورزد، خود مجلس آن را حذف و مجددا" این موضوع را به بنیاد شهید واگذار خواهد کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد: در صورتی که دولت تقاضای تامین اعتبارات مالی برای بیمه مکمل ایثارگران را داشته باشد، مجلس آمادگی تصویب ردیف های اعتباری برای آن را دارد، به شرطی که مبلغ دقیق و محل مصرف اعتبارات را تعیین و به مجلس شورای اسلامی اعلام کند.


کد خبرنگار : 24


Reply
no
1
yes
5
ناشناس
1397/09/17 - 10:59
درود بر نماینده محترم جناب عباسی که پشتیبان ایثارگران هستند که جدا پیگیر برگشت بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته و شاغل به بنیاد هستن که خداوند پشت و پناه شما و خانواده محترمتان باشد جانباز بازنشسته

no
0
yes
1
جانباز
1397/09/18 - 01:16
درود بر تمایندگان گرامی اقای سلیمانی آقای جاسمی وآقای نوروز اقایان زودتر اقدام کنید هزینه دارو نداریم در حال اتمام است داروی مان


Reply
no
1
yes
3
احمدی
1397/09/17 - 13:03
ان شاء الله که جلوی این ظلم به ایثارگران را بگیرید

Reply
no
0
yes
1
1397/09/17 - 23:46
این بی عرضه گی و بی کفایتی هیئت ( نا محترم ) وزیران و نوبخت ( بدبخت ) را نشان میدهد .--------------- باتشکر از آقای سلیمانی

Reply
no
0
yes
0
فرهاد
1397/09/18 - 10:37
بنیاد فقط موارد مربوط به ایثارگران سپاه را در نظر میگیرد و به ارتش توجهی ندارد اگر ادارات و وزارتخانه ها هرکدام بودجه خاص ایثارگران را داشته باشند این مشکل برطرف می شود لطفا اجرای یک مقطع بالاتر و حذف هزینه درمان و تکمیلی ایثارگران را به ادارات و وزارتخانه ها برای شاغلین و بازنشستگان ایثارگر چه ارتش و چه سپاه ابلاغ نمایید ممنون از زحمات شما برادران عزیز

Reply
no
0
yes
0
سادات
1397/09/18 - 13:17
سلام. این تصمیمات هیئت دولت نشان دهنده ی این است که تمام مشکلات مردم به دولت بر می گردد . زیرا اگر دولت جلساتش را تعطیل کند ، بسیاری از مشکلات مردم حل می گردد. با تشکر از نمایندگانی که مشکلات ایثارگران را دنبال می کنند و ضمن اظهار تاسف از نمایندگانی که سکوت کردند.

Reply
no
0
yes
0
محمد
1397/09/19 - 21:28
سلام مشکلات بخاطر عدم اجرای قانون هست چون تو قانون وضعیت بیمه جانبازان نوشته شده

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.