02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62496
1397,شنبه 17 آذر10:16
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پخش کلیپ‌ فرماندهان در مترو


«زهرا کوهساری» معاون فرهنگی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، از رونمایی سردیس یک شهیده ارمنی و یا همسر یک جانباز ارمنی خبر داد و اظهار داشت: در راستای ایجاد همدلی و همبستگی بین اقلیت‌ها و نیروهای انقلابی سردیسی ساخته و به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود. این سردیس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نصب خواهد شد.

وی افزود: در همین راستا نشست «هم پای مادران مسیح» را نیز برگزار خواهیم کرد. در این برنامه سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با همکاری فرهنگسرای شفق به طور دوره‌ای دیداری با خانواده شهدای ارمنی خواهد داشت و در بهمن ماه یک همایش با حضور تمام خانواده شهدای ارمنی برگزار می‌شود.

کوهساری با اشاره به طرح «دردانه‌های انقلاب» تصریح کرد: در این طرح با مشارکت سازمان بهره برداری مترو، کلیپ‌های کوتاهی مختص سرداران دوران دفاع مقدس را در ایام دهه فجر در واگن‌های مترو پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس ادامه داد: در راستای همکاری با سازمان بهره برداری مترو، نمایشگاه کتاب در ایستگاه‌های مترو تحت عنوان «لاله‌ها بر بال کتاب» برگزار می‌شود.

وی در خصوص رونمایی از کتب صوتی این سازمان خاطرنشان کرد: در طرح محبوبه‌ها، کتاب‌های صوتی که با همکاری رادیو نمایش و ۱۰۰ نمایشنامه رادیویی امروز (۱۴ آذر ماه) تهیه شد، رونمایی شد.

کوهساری عنوان کرد: اداره کل زنان هر استان دو کتاب خود را در قالب کتاب صوتی آماده کرده است که در ایام دهه فجر منتشر و رونمایی خواهد شد.

معاون فرهنگی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در پایان به برنامه «سفره شهدا» اشاره کرد و گفت: برنامه سفره شهدا با همکاری معاونت فرهنگی منطقه ۱۸ و ریاست فرهنگسرای خاتم به مدت یک سال است که در حال برگزاری است. در این برنامه خانواده شهدا به خاطره گویی می‌پردازند.

منبع: دفاع پرس
فرمانده     بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس     شهید                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.