23 آذر 1398/ ۱۷ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 62505
1397,شنبه 17 آذر11:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

درمان ما توپ پاسکاری نیست!


جانباز بازنشسته فرهنگی - در مورد قانون اخیر بیمه تکمیلی ایثارگران و جانبازان، اینجا واقعاً باید از رئیس جمهور سوال شود و شهیدی هم برکنار بشود. چون فقط و فقط هدف اینها رها کردن درمان عده بسیاری از جانبازان است.

دلیل: دستگاهی مثل آموزش وپرورش و صندوق بازنشستگی کشوری دارند برای یکدیگر  کرکری می خوانند! 

آمورش و پرورش می گوید متولی بازنشسته های فرهنگی، صندوق بازنشستگی است و صندوق بازنشستگی می گوید آموزش وپرورش، و ما مثل بقیه بازنشسته ها می توانیم آنها (جانبازان ) را بیمه کنیم و مبلغ بیمه را هم از حقوقشان کسر کنیم. که البته دارو  و آزمایش و بعضی گرافی ها و لوازم پزشکی هم شامل بیمه نیست! و این بعنی کشک.

اینها ظاهرا یادشان رفته که پست و مقام و حقوق های کلانشان مدیون کیست و  نمایندگان محترم مجلس باید به وزیر آموزش وپرورش و رئیس صندوق بازنشستگی کشوری تفهیم کنند که ابتدا بایستی ولی نعمت هایشان را بیمه کنند و بعد خودشان را، نه اینکه با کمال وقاهت وبی شرمی  هر یک جانبازان را از خود دَک کنند./


کد خبرنگار : 20


Reply
no
0
yes
1
محمد
1397/09/17 - 20:06
سلام بیمارم که تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد بود و به سازمان بازنشستگی ارجاع شده را به بیمارستان ساسان بردم بخاطر بدحالی با کلی خواهش و التماس و پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان در بخش ای سی یو بستری کردند اقا بخدا جانباز گناه داره با اعصاب و روان این بچه های معصوم یقه مسولین را خواهد گرفت خواهش می کنم کمک کنید

Reply
no
0
yes
2
جانباز
1397/09/18 - 01:22
مجلسیان دولتیان چرا بازی میکنید با درمان ما مگر ما سرمایه‌داری هستیم رجول محترم بیمه ممکمل ایثارگران را چند ماه دیگر طول میدهید دارو ودرمان نداریم یاعلی بگید مشکبتان با جانبازان چیست که نزدیک دوماه است سرگردان درمان هستند تا دیر نشده کاری کنید وگرنه نوش دارو بعداز مرگ سهراب ارزشی نداره

Reply
no
0
yes
4
محمد
1397/09/19 - 12:16
سلام لطفا یکی برای من وجدان را تعریف کند


Reply
no
0
yes
0
1397/09/20 - 11:39
سلام با توجه به اینکه اکثریت جانبازان به پزشکان متخصصی مراجعه میکنند که هیچگونه قراردادی با بیمه ها ندارند و از داروهای خارجی نیز استفاده میگردد و طی سالهای گذشته هیچگونه مبلغی بابت اینگونه درمانها پرداخت نشده است لذا پیشنهاد میگردد مبلغ بیمه تکمیلی بطور مستقیم در وجه ایثارگران پرداخت گردد تا هریک از ایثارگران محترم با انتخاب شخصی نسبت به انعقاد قرارداد با بیمه منتخب و مبلغ مورد نظرشان از بیمه تکمیلی بهره مند شوند.
شایان ذکر است برخی ایثارگران دارای تمکن مالی میباشند و میتوانند با پرداخت مبلغی علاوه بر مبلغ بیمه تکمیلی بنیاد از بهترین تسهیلات و امتیازات درمانی بهره مند شود که طی سالهای گذشته علیرغم وجود بیمه تکمیلی هیچگونه هزینه درمانی دریافت یا پرداخت نشده لذا کلیه هزینه های درمانی شخصا پرداخت گردیده است.
با توجه به آمار استفاده ایثارگران از بیمه تکمیلی متاسفانه اینگونه ایثارگران بویژه جانبازان محترم که نزد پزشکان متخصص و تجویز داروهای خارجی فاقد قرارداد با بیمه تکمیلی طی سالهای متمادی معالجه کردند از نظر آمار بنیاد هیچگونه درمانی نداشتند و سالم ارزیابی میگردند که ظلمی مضاعف به جانبازان محترم محسوب میگردد.
با وجود متخصصان بیشماری که در اختیار دولت و مجلس و بنیاد قرار دارند چرا بجای عملکرد مثبت و خدمت رسانی صحیح و بدون نقص همواره ایثارگران دردمند با انواع مشکلات و سوء مدیریت در عملکرد منفی و غیر موجه گرفتار میباشند که هرگز در شان و منزلت نظام اسلامی و شخصیت اجتماعی ایثارگران جای ندارد فلذا مشکلات ایثارگران همیشه عمدی و با کارشکنی و ضدیت بنظر میرسند.

Reply
no
0
yes
0
1397/09/27 - 10:37
پدرمن شیمیایی واعصاب روان هست بدون هیگونه درصد جانبازی تا حالا خودش ه ینه دارو هارو میدلد ولی الان داروها خیلی گران شده وبخاطر اینکه شغلش ازاد هست نمیتونه دیگه .همین سه هفته پیش بود که بردیمیش درمانگاه بخاطر یه اسپری تنفسی ویه قرص جوشان تنفسی 100خورده ای ازمون گرفتن گفتن دارو ازاد هست . کسی هم اصلا پاسخگو نیست هرجا مراجعه میکنیم میگن بما ربط نداره ..خدا میدونه تو این چند سال چه زجری کشیدی همش جنگ دعوا .. اون دنیا حقمون رو ازشون میگیریم ...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.