27 خرداد 1398/ ۱۴ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62593
1397,چهارشنبه 21 آذر14:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مشکل فرزندشهیدی که جانباز شد!


هوشمند ضیاٸی- باتوجه به اینکه بنده فرزند شهید می باشم و تازه هم به درجه جانبازی ناٸل آمده ام.
1_ اولا" بنده که در درگیری مسلحانه در مورخه 95/6/1 با سازو برگ و ماشین نظامی حین بدرقه متهم در غرب کشور بودم حین بدرقه توسط گروهک مسلح کومله وابسته به گروهک تروریستی و دشمنان قسم خورده نظام در داخل ماشین نظامی مورد اصابت چهار گلوله شدم که تیرهایی که به سمت بنده شلیک شدن از فاصله نیم متری به سر بنده بود.

 که دو تیر به دست راستم خورد. یکی به ساعد دست راستم اصابت و موجب شکستگی استخوان اولا" و نیز قطع عصب رادیال دستم به صورت داٸمی شده و استخوان اولا خرد شده و زیر شگستکی بعد اینکه چندین مرحله به اتاق عمل رفتم به صورت داٸم معیوب التیام یافته است و دیگری به بازوی راستم اصابت و باعث سوختگی عضله بازویم شده و از داخل خارج شده است.

و دو تیر دیگر یکی از وسط سینه اصابت وکمی جلوتر از سینه ام خارج شده و دیگری از پهلوی سمت راستم اصابت و از جلو شکم خارج شده است، باتوجه به اینکه شلیک از نزدیک و درست به سمت بنده بود دچار آسیب شنوایی هم شده بودم و مدارک بیمارستانی و بعد بیمارستانی مبنی به PTS شدید و اعصاب و روان میباشم

سٸوال بنده از مسٸولین
1-درصد بنده رو 15درصد محاسبه کردند؟
2-اعصاب وروان رو محاسبه نکردند؟
3-آیا نفری که دست راست او عصب رادیال نداشته باشه و شکستگی استخوان با ایراد باشد درصد کم نداده اند؟
4-بنده از سازمان خودم به دلیل PTS اعصاب و روان و نیزمعیوب بودن دست راست و عصب رادیال دست و جانباز39 درصد در نیروهای مسلح بازنشست شده ام ،الان بنیاد شهید استان آذربایجان غربی بهم 15درصد جانبازی داده.

به خدا قسم از مسٸولین انتظار دارم به عنوان احترام به خون شهیدان و جانبازان به مشکل بنده رسیدگی کنند، مشکل زیاد کشیده ام در این خصوص، لطفا رسیدگی بفرمایید. حتی حاضرم به خاطر اینکه حقم اجحاف شده به تهران جهت رسیدگی مراجعه کنم ،ممنون اجرکم عندالله

فرزند شهید وجانباز


کد خبرنگار : 20


فرزند شهید     جانبازی     متهم     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.