27 خرداد 1398/ ۱۴ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62727
1397,چهارشنبه 28 آذر19:06
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مادر جانباز نخاعی اردبیلی به رحمت ایزدی پیوست


حاجیه خانم «سیده طیبه موسوی» مادر برادرمان «جواد غایب زاده»، از جانبازان نخاعی دفاع مقدس، پس از حدود دو هفته بستری بودن در بیمارستان خاتم الانبیای تهران، در اولین دقایق بامداد روز سه شنبه دارفانی را وداع گفته و به رحمت ایزدی پیوسته است.

مادر جانباز نخاعی اردبیلی به رحمت ایزدی پیوست

فاش نیوز -  حاجیه خانم «سیده طیبه موسوی» مادر برادرمان «جواد غایب زاده»، از جانبازان نخاعی دفاع مقدس، پس از حدود دو هفته بستری بودن در بیمارستان خاتم الانبیای تهران، در اولین دقایق بامداد روز سه شنبه  دارفانی را وداع گفته و به رحمت ایزدی پیوسته است.

برپایه این گزارش، پیکر این بانوی مومنه و مادر گرانقدر جانباز، روز سه شنبه در شهر اردبیل به خاک سپرده شده و امروز نیز مراسم ختمی  در این شهر برای آن مرحومه برگزار گردیده است.

در تماسی که با فرزند جانباز این مادر فداکار داشتیم مطلع شدیم که قرار است مراسم بزرگداشتی نیز برای ایشان در تهران برگزار گردد که تاریخ و زمان دقیق آن متعاقبا" به اطلاع خواهد رسید. 

گفتنی است جانباز جواد غایب زاده از رزمندگان اهل اردبیل لشکر 31 عاشورا در عملیات والفجر هشت به درجه جانبازی نایل شده است.

فاش نیوز درگذشت این مادر جانباز و ذریه حضرت زهرا را به جانباز جواد غایب زاده، پدر و خانواده ایشان تسلیت می گوید و از خداوند منان برای آن مرحون بهشت جاودان و برای بازماندگانش صبر مسئلت دارد.

شادی روح همه درگذشتگان به ویژه مرحومه منظوره رحم الله من یقرا فاتحة مع الصلوات


کد خبرنگار : 19


جواد غایب زاده     جانباز     اردبیل     لشکر عاشورا                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.