26 خرداد 1398/ ۱۳ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62925
1397,سه شنبه 18 دي16:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خواستگارهایم را رد می کنم!


ع.ل- من فرزند جانباز 20 درصد هستم. مدرک کارشناسی دارم. 5 تا فرزند، سه تا خواهر و دو تا برادر. پدرم ناتوان و مریض است! یک دستش از کار افتاده است. تنها راه درآمد خانواده ما همان 600 هزار تومان است و البته یارانه. دو تا از خواهرانم ازدواج کردند که البته با سختی و مشکلات فراوان. برادرم دانشجو است که با کارگری شهریه دانشگاهش را فراهم می کند که 22 سالش است اما عین مردهای چهل ساله فقط به فکر فقر و گرفتاری های مالی است و به قول خودش در عین جوانی پیر شده است.

پدرم دارد سنش بالا می رود. به خدا 52سالشه اما مثل پیرمردهای هشتاد ساله است. فقر و نداری گریبانگیر زندگی ما شده است. پدرم جانباز اعصاب و روان است. خواستگارهای زیادی دارم اما به دلیل مشکل مالی همه آنها را رد می کنم. تو را به خدا فکری به حال ما بکنید. فقط به خاطر اینکه هموطنم نه رزمنده!


کد خبرنگار : 23


فرزندجانباز     فقر     ازدواج     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
2
حسن
1397/10/19 - 13:21
سلام به پدر این خانم که افتخار این وطن هستن ولی از بی عدالتی این مملت هرچه بگویم کم گفتیم از اول یک قانون تصویب نکردن که اگر جانباز 30 درصد گرفت 2 ملیون 15درصد بگیرد یک ملیون وپانصد هزار این از بیعدالتی مملکت ما است هرقانون که تصویب کردن یکجای مشگل داشته بیست درصد با بیست وپنچ چه فرقی دارد در این مملکت بلدهستن حقوق برای خودشان بگیرن ولی قانون نویسی همیشه یکجا لنگیده هیچکس نیست بگوید بابا به اون سی درصد هرچه دادی مقداری از اون کم کن به این هم بده واسلام

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.