26 تير 1398/ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 62972
1397,شنبه 15 دي10:27
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولان بنیاد از وزیر بهداشت یاد بگیرند!


باز اخر سال شد و بازی موش و گربه بنیاد و بیمه شروع شد. چند سال پیش بود که به بهانه بدهی بنیاد به بیمه ایران، بیمه ایران شروع به کاهش خدماتش به ایثارگران نمود و قراردادهای بیمارستان ها و مراکز درمانی و داروخانه ها یکی پس از دیگری لغو شد

مسئولان بنیاد از وزیر بهداشت یاد بگیرند!

دکتر سجاد قنبری - باز اخر سال شد و بازی موش و گربه بنیاد و بیمه شروع شد. چند سال پیش بود که به بهانه بدهی بنیاد به بیمه ایران، بیمه ایران شروع به کاهش خدماتش به ایثارگران نمود و قراردادهای بیمارستان ها و مراکز درمانی و داروخانه ها یکی پس از دیگری لغو شد تا اینکه در یک اقدام تعجب برانگیز، بنیاد اقدام به عقد قرار داد با بیمه ناشناخته و تازه کار دی کرد؛ به این بهانه که بنیاد سهامدار بیمه دی است و دیگر ماجرای بیمه ایران تکرار نخواهد شد، و در صورتی که بنیاد به بیمه بدهی هم پیدا کند، بیمه دی خدماتش را به ایثارگران قطع نخواهد کرد.

با وجود اینکه بیمه دی در ارائه خدمات ناکارآمد بود و بسیاری از مراکز و بیمارستان ها با بیمه مذکور قرار داد نداشتند، ولی بنیاد با وعده اینکه قراردادها تکمیل و خدمات روز به روز بهتر خواهد شد، ایثارگران را به صبر فرامی خواند. در طول این مدت نه ایثارگران خدمات مناسب گرفتند و نه نشانی از عزم بیمه دی برای بهبود خدمات مشاهده شد.

دوسال ایثارگران این استخوان لای زخم را به امید بهبود وضعیت، تحمل کردند و هربار بنیاد تکرار وعده می کرد که عوضش بیمه متعلق به خودمان است و لغو قرار داد نخواهیم داشت؛ شاید خدمات کامل نباشد ولی قطع نخواهد شد.

امروز درکمال تعجب شاهد قطع خدمات بیمه و لغو قرارداد هایش با مراکز درمانی هستیم؛ مراکزی که حتی در زمان بستانکاری بیمه ایران خدماتشان قطع نشده بود، دراین بیمه لعو قرارداد شده اند. حال باید با چه رویی آب و صابون بیاوریم و رویتان را بشوییم آقایان مسوول بنیاد؟! پس چه شد بیمه خودی؟ پس چه شد سهامداریتان؟ چه بر سرتان آمده که حتی نمی توانید در بیمه ای که سهامدار عمده اش هستید صاحب رای باشید و اجازه ندهید در کار خدمات درمانی اختلال ایجاد کنند؟ و یا اینکه اصلا کار خودتان است و این هم ادامه همان بازی موش و گربه و «کی بود کی بود من نبودم»! و «پیدا کنید پرتقال فروش را»ست؟!

آقایان لژنشین با حقوق ده میلیونی بنیاد! حوزه درمان ایثارگران محل سیاسی بازی و مدیر بازی شما نیست. لطفا خودشیرینی هایتان برای دولت و سازمان برنامه و بودجه را برای جای دیگر نگهدارید، کمی از وزیر بهداشت یاد بگیرید که برای خاطر حقوق عقب مانده بازنشستگانش استعفا داد! شما برای برقراری درمان ایثارگران که حداقل حق بدیهی کسانیست که سلامتیشان را داده اند چکار کرده اید؟ جمع کنید بساط سیاسی کاریتان را.


کد خبرنگار : 23


سجاد قنبری     بنیاد     بیمه ایران                                
Reply
no
0
yes
1
بهرام
1397/10/15 - 12:34
سلام اینها بلدن حق و حقوق جانباز مظلوم ندن اینها اگر استعفا بدن هیچجای دنیا حقوق ده ملیونی نمیدن اینها اگر اینکار را بکنند فردا پیش ریس بزوگ دیگر نمیتوانند درخواست ریسی داشته باشن اینها برای اینکه پیش ریس عزیز بشن تازه از بودجه ناچیز ایثارگران کم میکنند تا برای آینده برای خود جا واز کنند هاشمی بهداشت تنها وزیر که توانس بهترین مدیریت را داشته باشد امروزه بهداشت ودرمان ما کمترین آسیب را دیده چون یک نفر بالای سره بهداشت بوده که مرد کار بود که اونهم دارید میبینید به چه روزی افتاد

Reply
no
0
yes
1
سنگرسازبی سنگر
1397/10/15 - 22:29
سلام..بنده درحیرتم که آیامسئولین بنیاداین نوشته های ایثارگران ومشکلاتشون روکه درسایت مینویسند،میبینندومیخوانند؟؟من که گمان میکنم حکایت ماایثارگران مخصوصأایثارگران غیرشاغل زیر25درصدشده حکایت آن چاهکن که برای شخصی چاه میکندوآبی درنمی آوردوچاهکن بصاحب زمین گفت هرچه چاه میکنم آبی نیست،،صاحب زمین روبه چاهکن کردوگفت..برای من اگرآبی ندارد،برای توکه نانی دارد..حال شده روزگارماایثارگران ومسئولین بنیاد..

Reply
no
0
yes
1
1397/10/16 - 23:33
به چه حقي در بنياد بعضي كارمندان بنياد از محل ارتزاق و جاي خدمتگزاري به جانبازان و شهدا حقوق چندين ميليوني بايد بگيرند و خود جانبازان و شهدا با حقوق هاي زير 2 تا 3 ميليوني و زندگي مستاجري و حرف و نقد شنيدن از اهالي بنياد سپري كنند و اكثريت كارمندان بنياد به سن بازنشستگي رسيده و مزاياي و پاداش هاي بازنشستگي هاي خود را دريافت ميكنند و جانبازان به بهانه سال كميسيون شدن خود بايد تا 40-45 سال منتظر بازنشستگي خود بمانند و هر روز با گردن كلفتي هاي بنياد و ندارم ندارم هاي گوش خراششان بسازند؟

Reply
no
0
yes
1
محمد
1397/10/18 - 12:10
سلام اگر واقعا کلاه خود را قاضی کنیم بچه های جانباز جوانانی بودند که زندگی و جوانی خود را مرد و مردانه در راه دین و میهن دادند و بدون هیچ منتی دارند تاوان انرا هم پس می دهند مسولی که اصلا نمی داند درد را جانباز چگونه تحمل می کند و چقدر حقوق میگیرد خودش پایان ماه ده میلیون حق حقوق دارد چه احساس و مسولیتی به جانباز خواهد داشت حداقل عملا داریم می بینیم هیچ

Reply
no
0
yes
1
مرادی
1397/10/19 - 12:55
با سلام در بنیاد مدیر دلسوز و بخاطر خدا و ایثارگران خدمت کند دیده نمیشودان مدیری که توسط دولت راس کار امده بفکر ان جانبازی که جوانیش و جانش وحتی زندگیش را فدایی مردمش کرده الان بایدسرنوشتش را بدست کسانی باشد از خدا بیخبر و جز بفکر خود و خانواده خود بفکر یک ایثارگر نباشد ایثارگر مثل یک کوه یخیی بوده الان در 40سالگی انقلاب اب شده وارزشی در بین مسولین بنیاد و دولت مردان ندارند بدبخت به ان جانبازی که 35سال است روی تخت خوابیبده وکسی بفکر ان نیست روز به روز ارزش ما ایثارگران کم کمتر میشوداز جمله در دولت روحانی

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.