30 مرداد 1398/ ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63170
1397,سه شنبه 25 دي11:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تهدید فرزندان ایثارگر برای تبدیل وضعیت ممنوع!


ناشناس- با توجه به اینکه برخی از مسئولین دستگاه های دولتی اقدام به تهدید فرزندان ایثارگران که درخواست تبدیل وضعیت استخدامی از دیوان عدالت داده اند، می کنند. در پرسش و پاسخی از قسمت ایثارگران دیوان کارشناس مربوطه (برادر آقا شاهی) چنین نوشته است که برایتان ارسال می کنم. الان بسیاری هستند که از ترس عدم تمدید قرارداد و اخراج، دادخواست به دیوان نمی دهند.

 این مسئولینی که نیروهای قراردادی را به دلیل دادن دادخواست تبدیل وضعیت به دیوان عدالت اداری، تهدید به اخراج می کنند را می توان از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد؟ آخه این چه وضعیه که مردم برای حق شان و تظلم خواهی به دیوان شکایت می کنند و آن وقت این افراد بچه هایمان را تهدید می کنند و بعضا قراردادهایشان را تمدید نکرده اند. مگر از جیب باباشون می بخشند که این گونه عمل می کنند.

پاسخ:
 در بند ث ماده 87 قانون برنامه ششم آمده:(ث- به منظور حفظ کرامت ایثارگران و خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، دستگاه های موضوع ماده (2) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز نیستند ایثارگران شاغل در آن دستگاه را به استثنای موارد محکومیت در هیأت تخلفات اداری به عنوان نیروی مازاد (عدم نیاز) معرفی نمایند.) قطعا در صورت عدم نیاز موضوع قابل شکایت می باشد.


کد خبرنگار : 20


فرزندان ایثارگران     دستگاه ها     تبدیل وضعیت     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
3
یک بازنشسته
1397/10/25 - 14:58
دوست عزیز خود کرده را تدبیر نیست !!!!! آنقدر بی عرضه شده ایم که صبح تا شب فقط اخبار دزدی وغارت اموال ملت رو میشنویم وهیچ کاری هم نمیکنیم !!!!! آیا انقلاب کردیم که بقول شما برایه گرفتن حق شکایت کنیم !!!!ویا اموالمان را غارت کنند وفقط نظاره گر باشیم !!!پس واقعا خود کرده را تدبیر نیست!!!!! فقط تظاهر وریا ودروغ و خیانت چیزهاییست که هر روز مشاهده میکنیم وبا اینکه رهبری اجازه آتش به اختیار داده اند ولی از کسی بخاری بلند نمیشود وهمه شده اند تماشاچی تا کس دیگری بیاید وبرایمان کاری بکند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.